Promocje
Dynamiczny piec akumulacyjny AEG - standardowy - WSP 6010 - 6,0 kW
Dynamiczny piec akumulacyjny AEG - standardowy - WSP 6010 - 6,0 kW
4 366,50 zł 3 274,90 zł
szt.
Klimatyzator LG Podstropowy H Inverter - UV42H - zestaw - 12,1 kW
Klimatyzator LG Podstropowy H Inverter - UV42H - zestaw - 12,1 kW
21 402,00 zł 13 911,30 zł
szt.
O nas

GRZEJEMY.PL

Sklep internetowy GRZEJEMY.PL powstał w 2005 roku i jest własnością firmy INPROEL z siedzibą w Krakowie. Obecna, nowa wersja sklepu, stworzona została z myślą o udostępnieniu naszym Klientom jeszcze wygodniejszej i atrakcyjniejszej platformy dostępu do szerokiej gamy urządzeń do ogrzewania i klimatyzacji.

Wybór oferowanych produktów jest efektem wielu lat doświadczeń w zakresie projektowania, doboru, sprzedaży i montażu elektrycznych systemów grzewczych oraz systemów klimatyzacyjnych. Przez te lata przekonaliśmy się, które z oferowanych na rynku urządzeń warto kupić, a które z czasem okazują się mało trafioną inwestycją. Droższe urządzenie grzewcze lub klimatyzacyjne to w konsekwencji wysoka jakość, większy komfort i mniejsze koszty eksploatacji. Z perspektywy czasu okazuje się więc, że wydatek jest mniejszy a radość większa!

Urządzenia oferowane w naszym sklepie pochodzą od sprawdzonych dostawców, posiadają stosowne certyfikaty, są fabrycznie nowe i objęte gwarancjami producentów lub ich przedstawicieli w Polsce. Funkcjonujące, ogólnopolskie serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne zapewniają możliwość napraw urządzeń w okresie wielu lat od zakupu.

Oferujemy produkty renomowanych marek, wśród których należy wymienić takie jak: INPROEL, AEG, STIEBEL ELTRON, ATLANTIC, THERMOVAL, SYSTEMAIR, LG, DIMPLEX, MASTER, SANYO, MCQUAY, MITSUBISHI ELECTRIC, THERMOSCREENS, DIMPLEX, DESA, ULRICH, WATT, DELTA DORE. Oferta produktów będzie stopniowo powiększana celem dostosowania jej do Państwa potrzeb i oczekiwań.


P. U. i H. INPROEL

Przedsiębiorstwo Usługowe i Handlowe INPROEL Wojciech Kuźniarz z siedzibą w Krakowie prowadzi działalność od 1990 roku. W coraz szerzej rozumianej problematyce ogrzewania elektrycznego i klimatyzacji specjalizujemy się od 1995 roku. Jesteśmy między innymi autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marek: INPROEL, AEG, STIEBEL ELTRON, ATLANTIC, DELTA DORE. Kilkanaście lat doświadczeń w sprzedaży i wykonawstwie systemów ogrzewania elektrycznego, to zasób wiedzy którym chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Dzięki ich zaufaniu i dobrej opinii o naszej pracy udaje nam się od kilku lat utrzymywać znaczącą pozycję na rynku. Dowodami naszych sukcesów są wyróżnienia:

 • Za niezmienną od czterech lat pozycję lidera w sprzedaży pieców akumulacyjnych marki AEG w Polsce
 • Za największą skuteczność w sprzedaży pieców akumulacyjnych marki STIEBEL ELTRON w Polsce w 2010 roku.
 • zobacz nasze REKOMENDACJE

Jako firma, dużą wagę przywiązujemy do fachowości, rzetelności i solidności w działaniu. Od pięciu lat udaje nam się uzyskiwać zaszczytne certyfikaty SOLIDNA FIRMA. W lutym 2014 roku zostaliśmy uhonorowani Złotym Certyfikatem SOLIDNA FIRMA 2013. Jesteśmy jedyną firmą w branży, która może poszczycić się takim tytułem. Nasza solidność, to dla Państwa gwarancja bezpieczeństwa zakupów i powierzonych nam pieniędzy.

Jesteśmy również uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA, prowadzonego przez Krajowy Rejestr Długów.

Oprócz sprzedaży urządzeń do ogrzewania i klimatyzacji, przedmiotem naszej działalności są usługi:

 • Wykonawstwo, podłączenie i uruchomienie kompletnych instalacji ogrzewania elektrycznego
 • Kompleksowe wykonawstwo instalacji elektrycznych, montaż i wymiana przewodów elektrycznych wraz z osprzętem
 • Remonty, modernizacje i przeróbki istniejących instalacji elektrycznych
 • Montaż rozdzielnic i liczników oraz przenoszenie liczników z mieszkań na klatki schodowe
 • Instalacje internetowe, telefoniczne i domofonowe
 • Montaż płyt grzewczych, bojlerów i przepływowych ogrzewaczy wody z potwierdzeniem w kartach gwarancyjnych
 • Pomiary elektryczne
 • Porady co do wielkości przydziałów mocy oraz przygotowanie dokumentacji dla Zakładu Energetycznego
 • Wykonawstwo, podłączenie i uruchomienie kompletnych instalacji klimatyzacyjnych

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, dostarczamy i montujemy urządzenia grzewcze na terenie całego kraju, oraz - na zamontowane przez nas dynamiczne piece akumulacyjne - udzielamy gwarancji nawet na 5 lat. Takie usługi wymagają indywidualnego uzgodnienia warunków.

W związku z prowadzoną działalnością, firma posiada ubezpieczenie OC.

up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl