Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Jakimi elektrycznymi urządzeniami możemy ogrzewać domy i lokale?
Jakimi elektrycznymi urządzeniami możemy ogrzewać domy i lokale? - grzejemy

Ogrzewanie zasilane prądem elektrycznym nie tylko zapewnia nam komfort cieplny na odpowiednim poziomie oraz gwarantuje bezpieczeństwo. Do jego zalet należy też fakt, że jest ekologiczne. Mamy do wyboru wiele różnego rodzaju urządzeń elektrycznych, którymi ogrzewamy domy i lokale. Spośród nich warto wyróżnić piece akumulacyjne oraz grzejniki elektryczne. Poza tym popularnym i niezwykle funkcjonalnym systemem stosowanym w domach jest ogrzewanie podłogowe. Wszystkie z wymienionych powyżej rozwiązań znajdą Państwo w ofercie sklepu Grzejemy.pl. Produkty dostępne w jego asortymencie sygnowane są uznanymi markami oraz charakteryzują się wysoką jakością.

Na jaki grzejnik elektryczny warto się zdecydować?

Polecamy Państwu elektryczny grzejnik konwektorowy STIEBEL ELTRON - CNS 50 S - mechaniczny - 0,5 kW. Szczególnie sprawdzi się on w tych wnętrzach, w których nie jest zainstalowane stałe ogrzewanie. Urządzenie posiada termostat mechaniczny. Do jego zalet należy fakt, iż wyposażone zostało w specjalne, przeciwmrozowe zabezpieczenie. Kaloryfer emituje ciepło równomiernie w całym pomieszczeniu. Możemy być pewni, że się nie przegrzeje, gdyż zastosowano w nim bezpiecznik temperaturowy.

Innym bardzo dobrym modelem zasilanym na prąd elektryczny jest grzejnik panelowy DIMPLEX - RCE 050 - 0,5 kW. Uwagę przyciąga jego interesujący design – urządzenie wyróżnia się poprzez swój atrakcyjny, opływowy kształt. Kaloryfer posiada kolorowy wyświetlacz.

W sklepie znajdują się także przeznaczone do łazienek grzejniki drabinkowe. Dobrym ich przykładem jest model ATLANTIC - 2012 CLASSIC (Biały) - 0,75 kW. Warto podkreślić fakt, że w przypadku tego urządzenia mamy do wyboru kilka trybów pracy: KOMFORT, EKO i ANTYZAMARZANIE.

Piece akumulacyjne

Piece akumulacyjne zapewniają odpowiednią temperaturę w budynkach, a zarazem umożliwiają zmniejszenie kosztów ogrzewania. Warto zwrócić uwagę chociażby na model INPROEL - standardowy - ACTIVE 16 - 1,6 kW. Jest to dynamiczny piec akumulacyjny z systemem izolacji aktywnej. Jego zaletę stanowi twarda izolacja termiczna, która składa się z kilku warstw: WERMIKULT, MICROTHERM, SUPER-ISOL.

Ogrzewanie podłogowe

W sklepie Grzejemy.pl można zakupić wiele rodzajów zestawów ogrzewania podłogowego. Godny polecenia jest komplet firmy Thermoval (170W/m2 - 1-stronnie zasilany - regulator programowalny - seria TO 50 - 1 m2). Opiera się on na macie grzewczej z serii TO 50. Co wchodzi w skład w zestawu? Są to takie elementy, jak łuk służący do uformowania rurki czujnika, programowalny regulator temperatury, podtynkowa puszka, która pozwoli nam zamontować regulator, a także rurka umożliwiająca przymocowanie czujnika temperatury.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl