Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kominki elektryczne w stylowych obudowach – ekologiczne i efektowne
Kominki elektryczne w stylowych obudowach – ekologiczne i efektowne - grzejemy

Kominki elektryczne cieszą się coraz większą popularnością. Mają one tę przewagę nad swoimi tradycyjnymi odpowiednikami, że nie szkodzą środowisku. Poza tym nie wymagają ciągłego dostarczania opału – wystarczy, że je odpowiednio zaprogramujemy, tzn. ustawimy temperaturę i czas działania. Do zalet kominków elektrycznych należy fakt, że zapewniają przyjemną, kameralną atmosferę oraz charakteryzują się ciekawymi walorami estetycznymi. Warto zwłaszcza zwrócić uwagę na produkty znajdujące się w kolekcji firmy Grzejemy.pl, posiadające stylowe, gustowne obudowy. Należy zaznaczyć, że w ofercie sklepu znajdziemy zarówno kominki o nowoczesnym wyglądzie, jak i te, które świetnie będą korespondować z wnętrzami o klasycznym wystroju.

Stylowe kominki elektryczne – funkcjonalność i komfort

Kominki elektryczne nie wymagają instalacji kominowej. Wystarczy, że znajdziemy dla nich miejsce w dowolnym pomieszczeniu, w którym jest dostęp do gniazdka elektrycznego. Dlatego równie dobrze sprawdzają się one w domach jednorodzinnych, jak i w mieszkaniach w blokach. Kominki elektryczne nie wydzielają dymu ani nie wytwarzają popiołu czy sadzy, których musielibyśmy się pozbywać. Wynika to z faktu, że zamiast zwykłego paleniska zamontowane są w nich grzałki zasilane energią elektryczną. Co ciekawe, z urządzeń tych możemy korzystać na dwa sposoby. Pierwszy polega na tym, że pełnią one funkcję ogrzewania. Drugi wariant ma natomiast charakter czysto estetyczny – uruchamiamy efekt płomienia po to, żeby stworzyć kameralny klimat w salonie czy sypialni.

Model DIMPLEX MINI CARLYLE - 2 kW

Polecamy Państwu elektryczny kominek z obudową DIMPLEX MINI CARLYLE - 2 kW. Wyróżnia się on ciekawym designem i solidnością wykonania, a także dużym rozmiarem (1050 x 1190 x 340 mm). Model ten występuje w kolorze ciemnym orzechowym. Dzięki swojej elegancji idealnie będzie pasować do wystroju współczesnych salonów i innego rodzaju wnętrz. W komplecie z urządzeniem znajduje się pilot, za pomocą którego uruchamiamy i wyłączamy kominek. Część urządzenia stanowi termowentylator kontrolowany przy użyciu termostatu.

Kominek elektryczny Aflamo z obudową Draco LED 60

Dobrym pomysłem będzie także zakup modelu Aflamo z obudową Draco LED 60 w kolorze wiśniowym. Łączy on wiele zalet: funkcjonalność, znakomity wygląd i niezawodność. Produkt zasługuje na uwagę także ze względu na swoją uniwersalność. Trzeba bowiem podkreślić, że z powodzeniem sprawdzi się on w mieszkaniach urządzonych zgodnie z założeniami różnych stylów. Do wyboru mamy dwa efekty płomienia: wysoki oraz niski. Możemy też zdecydować na jeden z ośmiu wariantów jasności płomienia. Co ważne, urządzenie posiada wyłącznik czasowy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl