Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nagrzewnice gazowe, czyli nowe rozwiązanie grzewcze w hali produkcyjnej
Nagrzewnice gazowe, czyli nowe rozwiązanie grzewcze w hali produkcyjnej - grzejemy

W nagrzewnicach gazowych spalanie odbywa się w komorze otwartej. Powietrze – po zassaniu przez wentylator – jest ogrzewane przez palący się gaz. Źródło zasilania tego typu nagrzewnic stanowi gaz propan-butan (LPG) z butli jedenastokilkogramowych bądź większych. Przy czym należy wiedzieć, że urządzenia mogą pobierać energię nawet z kilku połączonych ze sobą butli. Co ważne, nagrzewnice mają charakter przenośny. Nie potrzebują podłączenia do komina – wystarczy jedynie zagwarantować dostęp do powietrza, dzięki któremu uzyskamy właściwy efekt spalania.

Nagrzewnice gazowe z kolekcji Grzejemy.pl

W sklepie Grzejemy.pl znajdą Państwo nagrzewnice zasilane na gaz uznanej marki Master. Dzielą się one na dwa rodzaje. Część z nich posiada zapłon piezoelektryczny i nie mogą być regulowane przy użyciu termostatu. Przyporządkowana jest im litera M. Pozostałe – które zostały oznaczone literą L – mają zapłon elektroniczny i nic nie stoi na przeszkodzie, aby podłączyć je do termostatu zewnętrznego. Moc modeli z kolekcji firmy Grzejemy.pl wynosi od 11 do 96 kW. Trzeba pamiętać o tym, że nagrzewnice – poza gazem jako paliwem – muszą pobierać także energię elektryczną (230 V).

Dlaczego warto zdecydować się na nagrzewnice gazowe?

Z pewnością do ich atutów należy fakt, że dostępność wykorzystywanego przez nie paliwa jest duża. Poza tym nie są trudne w obsłudze. Mogą być użyte natychmiast po zakupie, co znacznie ułatwia ich funkcjonowanie.

Gdzie nagrzewnice znajdują zastosowanie?

Tego rodzaju urządzenia znakomicie sprawdzają się w halach produkcyjnych czy warsztatach, a także w magazynach. Korzystają z nich również robotnicy na terenach budowy. Poza tym mogą stanowić użyteczne narzędzie w szklarniach. Nagrzewnice gazowe często są potrzebne także w takich miejscach, jak obiekty inwentarskie, stacje wulkanizatorskie, czy nawet kościoły. Ponadto stanowią dobrą alternatywę dla zwykłego ogrzewania tam, gdzie nie możne ono zostać zainstalowane albo gdzie doszło do jego awarii.

Nagrzewnica na gaz Master BLP 73E - 39-69 kW

Świetnym przykładem niezawodnej nagrzewnicy gazowej jest dostępny w ofercie sklepu Grzejemy.pl model Master BLP 73E - 39-69 kW. Jego zaletę stanowi fakt, że gwarantuje komfort użytkowania oraz ogrzewania, a jednocześnie nie zapłacimy za niego dużej sumy pieniędzy. Korzystamy z niego przede wszystkim w dobrze przewietrzanych częściach budynków. Urządzenie posiada termostat przegrzania, a jego obudowa się nie nagrzewa. Model ten cechuje się dużą trwałością i wytrzymałością. Równie dobrze sprawdzi się w dużych halach produkcyjnych, jak i w mniejszych pomieszczeniach.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl