Producenci
Promocje
Oczyszczacz  powietrza - Midea NOXA NXAP-20M-BD
Oczyszczacz powietrza - Midea NOXA NXAP-20M-BD
762,60 zł 599,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo C15W
Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo C15W
429,00 zł 409,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza - Boneco P500  wydajność 300 g/h
Oczyszczacz powietrza - Boneco P500 wydajność 300 g/h
2 300,00 zł 2 185,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza - Boneco P400  wydajność 230 g/h
Oczyszczacz powietrza - Boneco P400 wydajność 230 g/h
1 900,00 zł 1 805,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V
Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V
736,00 zł 625,00 zł
szt.
Osuszacz powietrza Rotenso Dorai D20W
Osuszacz powietrza Rotenso Dorai D20W
982,00 zł 885,00 zł
szt.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Producent
Szerokość kominka
Rodzaj efektu płomienia
Rodzaj ogrzewania
Cena

Pod opisem kategorii ( na dole strony ) znajdziesz konkretne modele urządzeń

Kominki elektryczne firm Aflamo, Classic Flame, Dimplex

Zalety kominków elektrycznych
Kominki elektryczne Aflamo i Classic Flame w odróżnieniu do kominków na drewno i gazowych, nie emitują tlenku, metanu, pary wodnej, dwutlenku azotu oraz dwutlenku węgla, dzięki temu nie zanieczyszczają środowiska oraz wnętrz pomieszczeń w których są zamontowane.

Zanieczyszczenia powietrza to bardzo poważny problemów cywilizacyjnych na całym świecie a  w szczególności w naszym kraju gdzie w wielu miejscowościach zakazano palenia węglem oraz drewnem. Zwykły kominek gazowy emituje ponad 2100 kilogramów dwutlenku węgla rocznico wpływa bardzo negatywnie na powietrze którym my i nasze dzieci oddychają. Zamieniając tradycyjne kominki opalane węglem lub drewnem oraz kominki gazowe na kominki elektryczne jesteśmy przyjaźni środowisku.

Dodatkową zaletą korzystania z kominków elektrycznych Aflamo, Classic Flame oraz Dimplex jest że nie musimy zapewnić  dodatkowej wentylacji do odprowadzenie ciepłego i zimnego powietrza, dzięki czemu:
- wilgoć nie dostaje się do pomieszczenia a co za tym idzie również pleśń
- nie wpływa na powstanie  tzw "ciągu wentylacyjnego" a wiec nie wpływa na zaburzenie naturalnej wentylacji w pomieszczeniu.

W większości nowoczesnych kominków elektrycznych stosuje się diody LED do wyświetlania efektu płomienia. Diody w kominkach Aflamo i Classic Flame zużywają jedynie 11,2 watów energii elektrycznej i mają bardzo dużą żywotność która wynosi ponad 75.000 godzin, w porównaniu do zwykłych żarówek, które wykorzystują 120 watów i muszą być wymieniane co około 2000 godzin. Innymi słowy - żywotność diody LED to około 8,5 lat, a żarówki standardowej tylko 83 dni biorąc pod uwagę że kominek działał by 24 godziny na dobę.

Kominki elektryczne Aflamo, Classic Flame posiadają również kolejne zalety:
- nie jest potrzebny opał.
- kominki elektryczne nie brudzą w odróżnieniu od kominków na opał
- nie musimy magazynować drewna wewnątrz mieszkania czy domu co jest kłopotliwe i trudne
- nie musimy się martwić o wystarczającą ilość drewna, miejscu na przechowywanie go na zewnątrz oraz zabezpieczeniem go przed warunkami atmosferycznymi. Namoknięte drewno spala się powoli i w niskiej temperaturze co powoduje wytworzenie większej ilości popiołu i szybkiemu zabrudzeniu szyby. Należy również pamiętać że opalając wilgotnym drewnem powstaje dym oraz para wodna która może się skraplać i mieć odczyn kwaśny, wilgoć w połączeniu z sadzą tworzą maź smolistą która może się osadzać na ścianach komina.

Ścienne kominki elektryczne Aflamo są dostępne w poniższych paleniskach

Kamień: 

Kryształki:

Polany:


W  ofercie najwięcej jest prostokątnych panoramicznych kominków elektrycznych jak: Royal, Majestic, Albion, mamy również  kominki pionowe: Mercury oraz o różnych kształtach: Malibu wypukły, Canyon owalny.

Najczęściej kupowane są kominki elektryczne w obudowie czarnej ale mamy w ofercie także białe: Majestic, Malibu, Albion, Modena oraz brązowe Fort Bronze, Mohave.

Kominek elektryczny Aflamo model Royal

Jeśli poszukujecie kominka elektrycznego nowoczesnego to bardzo dobrym wyborem będzie model ROYAL. Posiada on wąską ramę co powoduje, że wygląda on smukłe i nowocześnie i wyróżnia się na tle konkurencji także dużą ilością efektów podświetlenia paleniska oraz  płomienia. Jest on dostępny w kolorze czarnym w 5 rozmiarach od 42 po 72

 

 Kominek elektryczny Aflamo model Majestic

Kominek elektryczny Majestic to nowoczesny i ponadczasowy ścienny kominek elektryczny marki Aflamo który został wykonany z imponującej tafli szkła. Posiada on 2 wersje kolorystyczne - białą i czarna. Ta druga W ofercie posiadamy kominki elektryczne Majestic aż w 8 rozmiarach - wszystkie modele kominków Majestic da się zabudować w ścianie.

Kominek elektryczny Aflamo model Albion

Elektryczny kominek Albion posiada podobny kształt do Majestica. Posiada jednak jedno palenisko i jeden efekt płomienia który jest bardzo imponujący oraz wypełnia prawie całą szklaną powierzchnię. Albion to kominek elektryczny dla osób których liczy się niska cena i dobra jakość produktu.


 

Kominki elektryczne Aflamo trójstronne

Odrębną grupę elektrycznych kominków ściennych stanowią kominki trójstronne. Mamy tu do wyboru  kominki Imperial oraz Modena występująca w wersji białej i czarnej.
Główną różnicą między powyższymi modelami jest szerokość bocznych szyb. W modelu Modena boki są węższe. Oba modele kominków elektrycznych  można zabudować w ścianie.

Imperial:

 

Modena:

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl