Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Klimatyzatory Kraków

KLIMATYZATORY KRAKÓW

 

Sale konferencyjne, restauracje, hotele, obiekty użyteczności publicznej czy domy prywatne to miejsca, gdzie świetnie sprawdzą się klimatyzatory. Kraków i zlokalizowana w sercu Małopolski firma Grzejemy.pl oferuje szeroki wybór modeli, które gwarantują komfort przebywania w pomieszczeniu nawet w upalne dni. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo klimatyzatory kanałowe, kasetonowe, podstropowe i ścienne renomowanych producentów takich jak LG czy GREE.

 

Klimatyzatory kasetowe

Klimatyzatory

KASETOWE 

Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory

PRZENOŚNE

Klimatyzatory kanałowe

Klimatyzatory

KANAŁOWE

Klimatyzatory zewnętrzne

Klimatyzatory

ZEWNĘTRZNE 

Klimatyzatory wewnętrzne

Klimatyzatory

WEWNĘTRZNE

Klimatyzatory promocje

Klimatyzatory

PROMOCJE

 

Ze szczegółową specyfikacją techniczną oraz aktualnymi cenami klimatyzatorów zapoznacie się Państwo w naszym sklepie internetowym. Możecie więc Państwo bez wychodzenia z domu porównywać różne warianty, a po dokonaniu wyboru w kilku prostych krokach sfinalizować transakcję. Służymy Państwu również radą – korzystając z formularza, otrzymacie Państwo pogłębioną informację o interesującym Was produkcie.

Nasza oferta – klimatyzatory kanałowe, kasetonowe i wiele innych

Ze względu na sposób montażu klimatyzacji, w asortymencie sklepu Grzejemy.pl z Krakowa można wyróżnić następujące pozycje: klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory kanałowe, klimatyzatory podsufitowe, ścienne i przenośne. Posiadamy urządzenia o zróżnicowanej mocy, które świetnie spełnią swoją funkcję w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, jak i szybką schłodzą duże powierzchnie.

Montaż klimatyzatorów to nie jedyne kryterium podziału urządzeń chłodzących. W sklepie Grzejemy.pl z Krakowa do dyspozycji Klientów pozostają klimatyzatory różniące się liczbą jednostek wewnętrznych podłączonych do głównej jednostki zewnętrznej. Poza standardowymi rozwiązaniami typu Split oferujemy systemy Multi Split umożliwiające jednoczesne chłodzenie kilku pomieszczeń. Za wyborem takiej opcji przemawiają m.in. energooszczędność, oraz efektywniejsze wykorzystanie miejsca dla jednostki zewnętrznej.

Funkcje klimatyzatorów

Decyzja o montażu klimatyzacji podyktowana jest najczęściej dążeniem do zapewnienia komfortu termicznego w upalne dni. Jednak klimatyzatory spełniają również szereg innych funkcji, a ich zastosowanie nie ogranicza się wyłącznie do sezonu letniego. Są niezawodne w kwestii uzdatniania, oczyszczania oraz osuszania powietrza w pomieszczeniu. Specjalne filtry, w które wyposażone są m.in. klimatyzatory kasetonowe i kanałowe, pozwalają pozbyć się bakterii, wirusów czy kurzu, a także mogą zapewnić optymalny poziom wilgotności, chroniąc tym samym przed rozwojem pleśni.

Spotkaliście się Państwo z opiniami, że klimatyzacja szkodzi zdrowiu? To mit. Sama klimatyzacja w żadnym stopniu nam nie zagraża. Problematyczne może się okazać dopiero niewłaściwe jej użytkowanie. Na naszym blogu znajdziecie Państwo wskazówki dotyczące konserwacji klimatyzatorów, które poprawią Wasz komfort i wydłużą czas bezawaryjnej eksploatacji urządzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą klimatyzatorów. W sklepie Grzejemy.pl czeka na Was szeroki wybór modeli w atrakcyjnych cenach.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl