

Dynamiczny piec akumulacyjny INPROEL - NISKI -DGN PLUS- 1,6 kW + Termostat E 200

Znalazłeś taniej? Zadzwoń: 531 717 595

Opis
Dynamiczny piec akumulacyjny DGN PLUS 16, Inproel - NISKI- 1,6 kW + termostat E 200
Idea ogrzewania akumulacyjnego polega na wykorzystaniu do celów grzewczych energii elektrycznej dostarczanej do odbiorcy w godzinach nocnych i pozaszczytowych w obniżonych cenach. Energia elektryczna zamieniona na ciepło i zakumulowana w piecu wykorzystywana jest według potrzeb całodobowo. Stosując system ogrzewania z wykorzystaniem pieców akumulacyjnych z dynamicznym rozładowaniem Inproel Aura uzyskujecie Państwo znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, przy umiarkowanych nakładach inwestycyjnych.
Elektryczne piece akumulacyjne Inproel Aura serii DGN plus wyposażone zostały w system plus, tzw. aktywną izolację, będącą najnowszym technicznym wynalazkiem firmy. Pozwala ona oszczędzać w kosztach ogrzewania pomieszczeń, w sezonie grzewczym na poziomie około 20 % względem innych pieców akumulacyjnych bez tego systemu (np. piece importowane).
Powyższa cena zawiera piec akumulacyjny DGN Plus 16 wraz z regulatorem temperatury E200
Dynamiczny piec akumulacyjny - DGN PLUS 16 - DANE TECHNICZNE:
MOC: | 1,6 kW |
WAGA: | 81 kg |
GWARANCJA: | 2 lata |
WYMIARY [wys x dł x gł] [cm]: | 53 x 66 x 25 |
TRANSPORT: powyższa cena nie zawiera kosztów transportu (o ile warunki promocji nie stanowią inaczej) - piec akumulacyjny dostarczany jest przez firmę spedycyjną na palecie, w częściach wymagających zmontowania