Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Klimatyzator LG Multi Smart Inwerter - MU5M40 - jedn. zewn. - 11,2 kW

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 11 279,00 zł 11279.00
Cena w innych sklepach: 16 113,00 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: LG
Kod produktu: 2269

Opis

Klimatyzator Multi LG MU5M40.UO2 (jednostka zewnętrzna)

Unikalne cechy:

  • Najwyższa wydajność energetyczna
  • Funkcja mocnego chłodzenia
  • Funkcja cichej pracy nocnej dla jednostki zewnętrznej
  • Funkcja wymuszania trybu chłodzenia
  • Automatyczny restart
  • Długie instalacje chłodnicze oraz duże różnice wysokości

INTELIGENTNE STEROWANIE OBCIĄŻENIEM

Oszczędność energii przy uruchamianiu systemu

Po wybraniu za pomocą przełącznika w jednostce zewnętrznej trybu łagodnego rozruchu, obciążenie i temperatura nawiewanego powietrza zostaną automatycznie zmienione przez jednostkę zewnętrzną na podstawie temperatury ustawionej. W porównaniu z klimatyzatorem konwencjonalnym, w ciągu 30 minut od uruchomienia można zaoszczędzić 35% pobranej energii.

Oszczędność energii w czasie rzeczywistym

Po początkowych 30 minutach pracy w trybie łagodnego rozruchu, jednostka zewnętrzna w ciągły sposób zmienia temperaturę nawiewanego powietrza w zależności od obciążenia.

Nowy grill i wentylator

Poziom hałasu jednostki zewnętrznej w trybie pracy nocnej może zostać obniżony nawet o 6 dB(A) poprzez ustawienie przełącznika na płycie PCB.

Nowa kratka jednostki zewnętrznej przyczynia się do efektywniejszego przepływu powietrza, powodując zwiększenie współczynnika wymiany ciepła, przy jednoczesnym obniżeniu poziomu hałasu. Nowy wentylator charakteryzuje się ulepszonym kształtem łopatki (grubsza przednia krawędź przechodzi w cienką tylną krawędź) i zapewnia większą wydajność, niski poziom hałasu oraz poprawę wydajności przepływu powietrza.

LG MULTI SPLIT INWERTER - MU5M40 DANE TECHNICZNE:

  MOC [chłodnicza/grzewcza]:   11,2/12,5 kW
  WAGA:   84 kg
  WYMIARY [wys x dł x gł][mm]:   834 x 1174 x 330
  GWARANCJA:   3 lata

INSTRUKCJA OBSŁUGI: KLIKNIJ
TABELA KONFIGURACJI Z JEDNOSTKAMI WEWNĘTRZNYMI: KLIKNIJ

Nowy grill oraz wentylator

 

 Oszczędność energii w czasie rzeczywistymTRANSPORT: klimatyzator dostarczany jest przez firmę spedycyjną na palecie, poszczególne jednostki w indywidualnych opakowaniach.

MONTAŻ:
cena ewentualnego montażu klimatyzatora ustalana jest indywidualnie w zależności od przygotowanej instalacji zasilającej, długości instalacji chłodniczej, sposobu odprowadzania skroplin od jednostki wewnętrznej oraz lokalizacji miejsca montażu.

WAŻNE: Powyższa cena dotyczy jednostki zewnętrznej jako elementu składowego systemu Multi Split. System taki obejmuje minimum dwie jednostki wewnętrzne, współpracujące ze wspólną jednostką zewnętrzną. Typ i moc jednostki zewnętrznej dobierany jest w zależności od sumarycznej mocy jednostek wewnętrznych. Zobacz poniżej przykładowe produkty powiązane lub przejdź do kategorii Multi Split Inwerterowy - jednostki wewnętrzne

Ze względu na złożoność instalacji Multi Split konieczne jest przewidzenie dodatkowych elementów montażowych. W sprawie szczegółów zalecany jest kontakt z naszą firmą.  

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl