Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

System zarządzania energią ATLANTIC HOMECONTROL Pack [3 strefowy]

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 689,00 zł 689.00
Cena w innych sklepach: 861,00 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Atlantic
Kod produktu: 2305

Opis

Homecontrol Pack - Steruj swoimi pragnieniami

Jest to system zarządzania energią łączący funkcję programowania z funkcją sterowania dopływem prądu do poszczególnych urządzeń, poprzez chwilowe ich odłączanie w celu utrzymania optymalnych parametrów pracy całego systemu.

Zadaniem systemu jest zapobieganie przekroczeniu maksymalnej mocy zasilania określonej w umowie z zakładem energetycznym dla danego mieszkania/budynku. W wypadku przekroczenia ustalonego limitu energii system automatycznie zatrzymuje czasowo pracę niektórych urządzeń grzewczych na rzecz urządzeń o aktualnie wyższym priorytecie. Priorytet dla każdego z urządzeń grzewczych ustala Klient poprzez podłączenie danego urządzenia do określonej strefy grzewczej.Dzięki temu możemy uniknąć niepożądanego zadziałania bezpiecznika nadmiarowego, który całkowicie odcina zasilanie z sieci.
Sterownik uruchamia wówczas funkcję odciążenia instalacji elektrycznej, która w zależności od stopnia przekroczenia limitu poboru energii reguluje zasilanie w pierwszej, drugiej lub trzeciej strefie grzewczej, a następnie w obiegu ogrzewania ciepłej wody użytkowej.
System może sterować urządzeniami pracującymi w 3 oddzielnych strefach grzewczych oraz niezależnym obiegiem ciepłej wody użytkowej.
W wypadku, gdy niezbędnym staje się czasowe odłączenie jednej lub kilku stref grzewczych, sterownik systemu zaczyna pracę w systemie cyklicznym, powodując naprzemienne załączanie kolejnych stref w cyklach kilkuminutowych.
Przerwy te trwają krótko, aby nie zakłócić komfortu cieplnego w lokalu i są z reguły niezauważone przez użytkownika. W ten sposób system, uczestnicząc w zarządzaniu energią, pozwala znacząco zoptymalizować zużycie energii elektrycznej dla całego budynku lub mieszkania.

Główne cechy produktu:

Numeric - elektroniczny system pozwalający kontrolować zakres temperatur pracy urządzenia z dokładnością do 0,1°C, gwarantując bardziej efektywne i ekonomiczne działanie urządzenia

IE - system zaawansowanej elektroniki sterującej pracą wszystkich podzespołów urządzenia, który codziennie zbiera i analizuje dane o swej pracy, przez co dopasowuje się do potrzeb i oczekiwań użytkownika oraz jego rytmu życia przyczyniając się do znacznej redukcji kosztów domowego budżetu (około 40% w skali roku)

Smart - samouczący się system zaawansowanej elektroniki, zbierający i analizujący dane o swej pracy, zabezpiecza urządzenia przed pracą na sucho (bez wody), umożliwia planowanie produkcji i zużycie wody w skali tygodnia

Pass-program - system umożliwiający sterowanie pracą urządzenia za pośrednictwem programatora zewnętrznego poprzez wymianę informacji z/do urządzenia za pośrednictwem przewodu sterującego (FP)

Cozytouch - system umożliwiający zdalne zarządzanie pracą urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej, która umożliwia bardzo rozbudowaną kontrolę parametrów pracy urządzenia oraz bieżących kosztów związanych z jego eksploatacją

I-O Homecontrol - technologia bezprzewodowej, dwukierunkowej komunikacji radiowej pomiędzy urządzeniami, w połączeniu z opcją Cozytouch umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem poprzez aplikację mobilną


DANE TECHNICZNE:  

  Zasilanie ~230 V, 50 Hz
  Zużycie energii 2,5 VA
  Obsługa 3 strefy grzewcze (maks. 30 urządzeń) + 1 obieg c.w.u.
  Podłączenie kabel 1,5-2,5 mm2 (GIFAM)
  Sposób montażu
  na ścianie
  Wymiary [wys x szer x gł] [mm]:     170 x 70 x 20 mm


INSTRUKCJA OBSŁUGI: KLIKNIJ

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl