Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nagrzewnice elektryczne – bardzo dobre źródło ciepła w zakładzie produkcyjnym
Nagrzewnice elektryczne – bardzo dobre źródło ciepła w zakładzie produkcyjnym - grzejemy

Nagrzewnice elektryczne znakomicie sprawdzają się w takich miejscach, jak magazyny, warsztaty i hale produkcyjne. Z powodzeniem wykorzystuje się je także na budowach. Czym jednak dokładnie są owe urządzenia? Mają one charakter tzw. dmuchawy i niekiedy tak się je nazywa. Inne potoczne ich określenie to termowentylatory. W skład nagrzewnic elektrycznych wchodzą grzałki, które po rozgrzaniu się emitują ciepło przekazywane do wnętrza obiektu przy użyciu wentylatora. W przypadku tego typu urządzeń niezwykle efektywny jest właśnie ostatni z wymienionych elementów. Nagrzewnice wyposażone są w termostat, który pozwala nam wybrać pożądaną temperaturę w pomieszczeniu. Zwykle możemy w nich ustawić jeden z kilku trybów pracy: zimny, połowa mocy, cała moc oraz nadmuch.

W sklepie Grzejemy.pl znajdą Państwo duży wybór nagrzewnic. Produkty z oferty firmy charakteryzują się wysoką jakością, czego potwierdzenie stanowią ich marki, takie jak Dimplex, Master czy Frico.

Dlaczego warto zakupić nagrzewnicę Master B 2 EPB?

Doskonałym przykładem opisywanego w niniejszym artykule urządzenia jest nadmuchowa nagrzewnica elektryczna firmy Master o nazwie B 2 EPB - 1,0 / 2,0 kW. To nieduży, ale bardzo wydajny model, który w niezwykle szybki sposób ogrzewa wnętrze, w którym się znajduje. Możemy go stosować nie tylko w zakładach produkcyjnych, ale także w mieszkaniach i budynkach użyteczności publicznej. Do zalet owej nagrzewnicy należy wytrzymałość, trudno ją bowiem uszkodzić i może służyć nam przez lata. Jeżeli zależy nam na zapewnieniu ciepła w pomieszczeniach o niedużej albo średniej wielkości, zdecydujmy się na model B 2 EPB - 1,0 / 2,0 kW. Co ważne, nie wydziela on żadnych spalin czy zapachu i nie hałasuje. Silnik posiada wyłącznik termiczny.

Charakterystyka nadmuchnicy FRICO TIGER P21

Nadmuchnica FRICO TIGER P21 - 2 kW wyposażona jest w termostat, który pozwala nam kontrolować pracę wentylatora i regulować moc grzewczą. Urządzenie zasługuje na uwagę ze względu na swoją bardzo solidną budowę. Warto podkreślić fakt, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawiesić je na ścianie. Obudowa modelu powstała ze specjalnej, odpornej na rdzewienie stalowej blachy o barwie czerwonej.

Dimplex - CFH 90

Polecamy Państwu także nagrzewnicę elektryczną Dimplex - CFH 90 - systemowa - 6,0 / 9,0 kW, którą montujemy na ścianach. Obsługujemy ją albo indywidualnie, albo systemowo. W tym pierwszym przypadku używamy panelu ściennego, który umożliwia zdalną kontrolę, w tym drugim zaś – ustawiamy odpowiednią opcję w systemie BMS (inteligentne zarządzanie budynkiem). Nagrzewnice tego rodzaju mogą być połączone kablem LAN.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl