Producenci
Promocje
Oczyszczacz  powietrza - Midea NOXA NXAP-20M-BD
Oczyszczacz powietrza - Midea NOXA NXAP-20M-BD
762,60 zł 599,00 zł
szt.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Piece akumulacyjne

PIECE AKUMULACYJNE

 Udane zakupy to nasz cel - szukasz innego grzejnika, kotła, bojlera, suszarki, itd. napisz sklep@grzejemy.pl lub zadzwoń 531-717-595 a przedstawimy Ci indywidualną ofertę zakupu. Jeśli znalazłeś gdzie tańszą ofertę niż na naszej stronie to zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się zaproponować dobrą cenę :)

Szukają Państwo nowoczesnych pieców akumulacyjnych w atrakcyjnych cenach? Chcą Państwo zredukować koszty ogrzewania lokum, jednocześnie nie martwiąc się o spadek temperatury? Elektryczne piece akumulacyjne, które znajdą Państwo w naszej ofercie, to nowoczesne i niezwykle efektywne urządzenia grzewcze. Są one skutecznym narzędziem do obniżenia kosztów ogrzewania mieszkania lub domu. W ofercie naszego sklepu internetowego z siedzibą w Krakowie znajdą Państwo dynamiczne oraz statyczne piece akumulacyjne renomowanych firm, takich jak Stiebel Eltron, Dimplex czy Inproel.

 

Dynamiczne piece akumulacyjne wg

MOCY 

Dynamiczne piece akumulacyjne wg firm

Dynamiczne piece akumulacyjne wg

FIRM 

 

Dynamiczne piece akumulacyjne

Dynamiczne piece akumulacyjne to nowoczesne urządzenia grzewcze, które są wykorzystywane do magazynowania dużych ilości energii pobieranej przy tańszej taryfie. Dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów, z których wykonano nowoczesny rdzeń akumulacyjny, został on zamknięty w otulinie z materiałów izolacyjnych. To rozwiązanie sprawiają, że funkcjonuje on jak swojego rodzaju „termos”, zabezpieczając większość zmagazynowanego wcześniej ciepła przed jego niekontrolowaną utratą. Co więcej, dzięki połączonym z urządzeniem regulatorom temperatury pomieszczenia, to od użytkownika zależy, ile ciepła i w jakim czasie zostanie pobrane. Kolejną, niezwykle istotną zaletą elektrycznych pieców akumulacyjnych, jest fakt, iż - w porównaniu do statycznych - są one dużo wygodniejsze w obsłudze, dlatego też są polecane szczególnie do mieszkań i domów, gdzie komfort korzystania z urządzenia grzewczego ma wyjątkowo duże znaczenie.

Statyczne piece akumulacyjne

Modele statyczne to nowoczesne rozwiązanie połączone z tradycyjną technologią dawnych pieców akumulacyjnych. Statyczne piece akumulacyjne, w przeciwieństwie do dynamicznych, nie wykorzystują wentylatorów, ale akumulują ciepło w rdzeniu, by potem oddać je do otoczenia w procesie stygnięcia. Statyczne piece akumulacyjne nie dają możliwości tak precyzyjnej kontroli temperatury oraz - w porównaniu do dynamicznych - mają mniejszą pojemność cieplną. Z tego powodu piece statyczne są polecane szczególnie do ogrzewania pomieszczeń, w których komfort jest sprawą drugorzędną, natomiast priorytetowe znaczenie mają koszty inwestycji.

W Grzejemy.pl stawiamy na współpracę z wiarygodnymi partnerami, liderami w branży grzewczej. Do takich niewątpliwie należą marki Stiebel Eltron, Dimplex, Thermoval czy Inproel, od wielu lat specjalizujące się w produkcji pieców akumulacyjnych. Ich produkty znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą elektrycznych pieców akumulacyjnych. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 531-717-595, a także pod adresem email: sklep@grzejemy.pl. C Chętnie podzielimy się z Państwem swoją wiedzą i pomożemy dokonać właściwego wyboru. Zapraszamy!

Kraków, Skawina, dynamiczne piece akumulacyjne wraz z montażem oraz oczyszczacze i nawilżacze. Radziszów, Liszki, bojlery elektryczne oraz przepływowe podgrzewacze wody. Wieliczka, Myślenice, elektryczne grzejniki konwektorowe montaż oraz dostawa. Krzeszowice, elektryczne grzejniki łazienkowe oraz suszarki wraz z montażem. Zabierzów  gazowe ogrzewanie C.O.  Zielonki, Chrzanów, Oświęcim, Wadowice i Andrychów

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl