Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Piece akumulacyjne

PIECE AKUMULACYJNE

 

Szukają Państwo nowoczesnych pieców akumulacyjnych w atrakcyjnych cenach? Chcą Państwo zredukować koszty ogrzewania lokum, jednocześnie nie martwiąc się o spadek temperatury? Piece akumulacyjne elektryczne, które znajdą Państwo w naszej ofercie to nowoczesne i niezwykle efektywne urządzenia grzewcze. Są one skutecznym narzędziem do obniżenia kosztów ogrzewania mieszkania lub domu. W ofercie naszego sklepu internetowego z siedzibą w Krakowie znajdą Państwo dynamiczne oraz statyczne piece akumulacyjne renomowanych firm takich jak Stiebel Eltron czy Inproel.

 

Dynamiczne piece akumulacyjne wg mocy

Dynamiczne piece akumulacyjne wg

MOCY 

Dynamiczne piece akumulacyjne wg firm

Dynamiczne piece akumulacyjne wg

FIRM 

Statyczne piece akumulacyjne

Statyczne piece akumulacyjne

 

Dynamiczne piece akumulacyjne

Dynamiczne piece akumulacyjne to nowoczesne urządzenia grzewcze, które są wykorzystywane do magazynowania dużych ilości energii pobieranej przy tańszej taryfie. Dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów, z których wykonano nowoczesny rdzeń akumulacyjny, został on zamknięty w otulinie z materiałów izolacyjnych. To rozwiązanie sprawiają, że funkcjonuje on jak swojego rodzaju „termos”, zabezpieczając większość zmagazynowanego wcześniej ciepła przed jego niekontrolowaną utratą. Co więcej, dzięki połączonym z urządzeniem regulatorom temperatury pomieszczenia, to od użytkownika zależy ile ciepła, w jakim czasie zostanie pobrane. Kolejną, niezwykle istotną zaletą pieców akumulacyjnych elektrycznych, jest fakt, iż w porównaniu do statycznych, są one dużo bardziej wygodne, dlatego też są polecane szczególnie do mieszkań i domów, gdzie komfort ma duże znaczenie.

Statyczne piece akumulacyjne

Statyczne piece akumulacyjne to nowoczesna technologia połączona z tradycyjną technologią dawnych pieców akumulacyjnych. Statyczne piece akumulacyjne, w przeciwieństwie do dynamicznych, nie wykorzystują wentylatorów, akumulują ciepło w rdzeniu, by potem oddać je do otoczenia w procesie stygnięcia. Statyczne piece akumulacyjne nie dają możliwości tak precyzyjnej kontroli temperatury oraz w porównaniu do dynamicznych, mają mniejszą pojemność cieplną. Piece statyczne są dlatego polecane szczególnie do ogrzewania pomieszczeń, w których komfort jest sprawą drugorzędną, a priorytetowe znaczenie mają koszty inwestycji.

W Grzejemy.pl stawiamy na współpracę z wiarygodnymi partnerami, liderami branży grzewczej. Do takich niewątpliwie należą Stiebel Eltron, czy Inproel, których produkty znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą elektrycznych pieców akumulacyjnych. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 12 429 50 63, a także pod adresem email: sklep@grzejemy.pl. Chętnie podzielimy się z Państwem swoją wiedzą i pomożemy dokonać właściwego wyboru. Zapraszamy!

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl