Promocja - kominki Aflamo
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Elektryczny kominek Aflamo Campo LED 50 Classic
Elektryczny kominek Aflamo Campo LED 50 Classic
1 949,00 zł 1 699,00 zł
szt.
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Biokominek Aflamo Smart Szary kamień Pustynny
Biokominek Aflamo Smart Szary kamień Pustynny
1 599,00 zł 1 349,00 zł
szt.
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Biokominek Aflamo Smart Szary kamień Biały
Biokominek Aflamo Smart Szary kamień Biały
1 599,00 zł 1 349,00 zł
szt.
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Biokominek Aflamo Smart Szary kamień Beton
Biokominek Aflamo Smart Szary kamień Beton
1 599,00 zł 1 349,00 zł
szt.
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Biokominek Aflamo Smart Orzech kamień Pustynny
Biokominek Aflamo Smart Orzech kamień Pustynny
1 599,00 zł 1 349,00 zł
szt.
Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Poradnik

PORADNIK

 

Udane zakupy to nasz cel - szukasz innego grzejnika, kotła, bojlera, suszarki, itd. napisz sklep@grzejemy.pl lub zadzwoń 531-717-595 a przedstawimy Ci indywidualną ofertę zakupu. Jeśli znalazłeś gdzie tańszą ofertę niż na naszej stronie to zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się zaproponować dobrą cenę :)

Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 3 dni.

Zapewniamy wysyłkę towaru do 24 godzin roboczych od otrzymania zapłaty za zamówione towary.

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Formy płatności

Zapłata za zamówiony towar następuje po potwierdzeniu zamówienia ale przed jego realizacją.

Do Państwa wyboru pozostawiamy możliwość zapłaty:

  • przelewem na konto naszej firmy w Alior Bank 38 2490 0005 0000 4530 2338 6486
  • za pośrednictwem serwisu PRZELEWY24.PL, który umożliwia bezpieczne wykonanie płatności elektronicznej w jednym z 28 banków, skorzystanie z płatności kartą kredytową lub z innych, nowych form płatności elektronicznych
  • PayU - szybkie i bezpieczne transakcje on-line

Nasza firma dokłada wszelkich starań, żebyście Państwo czuli się bezpieczni, powierzając nam swoje pieniądze. W tym celu poddajemy się systematycznie weryfikacji w zakresie naszej solidności i rzetelności w rozliczeniach ze Skarbem Państwa, dostawcami i klientami.

Sposób i koszt dostawy

Mając na uwadze Państwa wygodę i zadowolenie:

  • zamówienia realizujemy wyłącznie w oparciu o sprawdzone firmy spedycyjne i kurierskie, które gwarantują najkrótszy czas dostawy.
  • zrezygnowaliśmy z przesyłek pocztowych, których czas realizacji jest trudny do przewidzenia a ewentualne reklamacje możliwe są dopiero po 14 dniach od nadania przesyłki.

Zamówienia obejmujące Towary o wartości powyżej 10 000,00 PLN brutto, płatne przelewem bankowym lub z wykorzystaniem serwisów płatnościowych „PayU” oraz „Przelewy24.pl” (z wyłączeniem przesyłek z płatnością przy odbiorze) dostarczane są na koszt GRZEJEMY.PL. Koszt dostarczenia przesyłek o mniejszej wartości oraz przesyłek z płatnością przy odbiorze ponosi KUPUJĄCY. Do cen towarów należy doliczyć koszty dostawy podane w formularzu zamówienia. Koszt dostawy jest uzależniony od wybranej przez Kupującego w zamówieniu formy dostawy.  Koszt przesyłki doliczany jest na końcowym etapie składania zamówienia. Ostateczna wartość koszyka uwzględnia koszt dostawy.

UWAGI:

  1. Każdorazowo proszę przy kurierze sprawdzić stan opakowania przedmiotu a także czy przedmiot nie ma uszkodzeń zewnętrznych. Jeśli wystąpią nawet drobne uszkodzenia opakowania, koniecznie trzeba zaznaczyć to w protokole szkody spisanym przy kurierze ! Kopię protokołu proszę przesłać do naszego sklepu. Uszkodzenia zewnętrzne będą reklamowane tylko na podstawie protokołu szkody !

Bezpieczna dostawa

Naszym celem jest zapewnienie Państwu komfortu i możliwości cieszenia się z dokonanych u nas zakupów.

Jeżeli przesyłka, którą Państwo otrzymacie ma naruszone opakowanie, jest niekompletna lub uszkodzona przez przewoźnika, bezwzględnie należy wypełnić druk reklamacyjny (protokół szkody) który kurier ma obowiązek udostępnić a po wypełnieniu podpisać. Protokół szkody powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze, uwzględniając jego markę i model.

Jeżeli przesyłka ma nienaruszone opakowanie zewnętrzne, ale zachodzi obawa o jej stan techniczny, możesz w obecności kuriera sprawdzić jej zawartość. Wymaga to potwierdzenia dostawy. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt jest uszkodzony, należy również spisać protokół szkody. Kurier ma obowiązek poczekać na jego spisanie. W takiej sytuacji, prosimy o szybki kontakt z naszą firmą - napisz do nas.

Naciskając napisz do nas jest przekierowanie na stronę do formularza kontaktowego:

https://grzejemy.pl/pl/contact 

TREŚĆ ZGODY STANOWIĄCEJ PODSTAWĘ PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ Grzejemy.pl Kierując się treścią art. 4 ust. 11 i art. 7 oraz motywów 32, 33, 42 i 43 RODO, a także wytycznymi Grupy Roboczej Art. 29 zawartymi w Guidelines on Consent under Regulation 2016/679, Grzejemy.pl nadaje następujące brzmienie klauzulom zgody na przetwarzanie danych osobowych: Potwierdzam, że zapoznałem (zapoznałam) się z Polityką Prywatności dostępną na stronie http://grzejemy.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/34, oraz że zostałem poinformowany (zostałam poinformowana), iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani poddawane profilowaniu, ani też nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moje zgody, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Grzejemy.pl z siedzibą w Skawinie (dalej: „GRZEJEMY.pl”) na opisane poniżej operacje przetwarzania moich danych osobowych, dokonywane w celu promowania swojej działalności przez Grzejemy.pl  i utrzymywania przez Grzejemy.pl kontaktu ze mną: 1. zbieranie danych osobowych podanych przeze mnie w przeznaczonym do tego formularzu lub mailowo (adres poczty elektronicznej, imię i nazwisko), 2. wysyłanie mi informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej.. Pobierz treść w PDF

 

Gwarancja i serwis towarów

Produkty oferowane w sklepie GRZEJEMY.PL posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Z produktem dostarczana jest karta gwarancyjna określająca okres oraz warunki gwarancji dla danego produktu. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny realizowany jest przez wskazane przez gwaranta punkty serwisowe.

Oddając lub wysyłając urządzenie do serwisu gwarancyjnego, prosimy dołączyć kopię dowodu zakupu oraz zapewnić bezpieczne opakowanie (najlepiej opakowanie fabryczne).

W wypadku wątpliwości lub problemów z realizacją usług gwarancyjnych, jesteśmy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt.

Zwroty towarów – odstąpienie od Umowy

Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, KUPUJĄCY będący osobami fizycznymi, nabywający towary od GRZEJEMY.PL (będącego przedsiębiorcą) na cele niezwiązane z działalnością gospodarczą (konsumenci) mają prawo do odstąpienia od umowy (zwrotu towaru). Odstąpienie może nastąpić w ciągu 14 dni od dnia doręczenia zamówionego towaru, poprzez złożenie stosownego oświadczenia o odstąpieniu od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy, sklep GRZEJEMY.PL dokona weryfikacji stanu technicznego zwróconego towaru. Po pozytywnej weryfikacji towaru, sklep wystawi fakturę korygującą i prześle ją do Kupującego, który ma obowiązek jej podpisania, opatrzenia datą otrzymania i odesłania na adres sklepu. W terminie do 14 dni od otrzymania podpisanej kopii faktury korygującej, sklep dokona zwrotu ceny towaru, wyłącznie poprzez przelew na wskazany przez Kupującego rachunek bankowy.

Uprzejmie informujemy, że w wypadku negatywnej weryfikacji towaru i stwierdzenia, że nie spełnia powyższych wymagań, będziemy zmuszeni odmówić przyjęcia zwrotu i odesłać towar na koszt Kupującego.

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl