Promocja - kominki Aflamo
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Elektryczny kominek Aflamo Beverly biały 3D - infrared
Elektryczny kominek Aflamo Beverly biały 3D - infrared
4 499,00 zł 4 299,00 zł
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Kominek elektryczny Aflamo Superb 40 LED Classic
Kominek elektryczny Aflamo Superb 40 LED Classic
3 599,00 zł 3 399,00 zł
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Kominek elektryczny Aflamo Superb 33 LED Classic
Kominek elektryczny Aflamo Superb 33 LED Classic
3 099,00 zł 2 899,00 zł
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Elektryczny kominek Aflamo Beverly coffee 3D - infrared
Elektryczny kominek Aflamo Beverly coffee 3D - infrared
3 999,00 zł 3 399,00 zł
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Biokominek Aflamo Smart Szary
Biokominek Aflamo Smart Szary
1 249,00 zł 1 049,00 zł
szt.
Producenci
Promocje
Bojler elektryczny CUBE 75 Atlantic - 75 litrów
Bojler elektryczny CUBE 75 Atlantic - 75 litrów
1 017,00 zł 769,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo C15W
Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo C15W
430,00 zł 387,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza - Boneco P500  wydajność 300 g/h
Oczyszczacz powietrza - Boneco P500 wydajność 300 g/h
2 300,00 zł 2 185,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza - Boneco P400  wydajność 230 g/h
Oczyszczacz powietrza - Boneco P400 wydajność 230 g/h
1 900,00 zł 1 805,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V
Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V
799,00 zł 718,00 zł
szt.
Osuszacz powietrza Rotenso Dorai D20W
Osuszacz powietrza Rotenso Dorai D20W
982,00 zł 885,00 zł
szt.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Poradnik

PORADNIK

 

Udane zakupy to nasz cel - szukasz innego grzejnika, kotła, bojlera, suszarki, itd. napisz sklep@grzejemy.pl lub zadzwoń 531-717-595 a przedstawimy Ci indywidualną wycenę zakupu. Jeśli znalazłeś gdzie tańszą ofertę niż na naszej stronie to zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się zaproponować dobrą cenę :)

GRZEJEMY.PL umożliwia składanie przez KUPUJĄCYCH ofert zakupu oraz dokonywanie zakupów Towarów na odległość. Dostępne za pośrednictwem strony internetowej www.grzejemy.pl informacje, w tym opisy Towarów i oznaczenie ich cen, nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i mogą być traktowane jedynie jako zaproszenie do zawarcia umowy (złożenia oferty zakupu przez KUPUJĄCEGO).

Czas realizacji zamówienia

Dostawa Towarów realizowana jest w możliwie najkrótszym czasie. GRZEJEMY.PL stara się realizować wysyłki Towarów w dni robocze, w terminie do 48 godzin roboczych ( od poniedziałku do piątku ) od zarejestrowania zapłaty za Towar lub złożenia zamówienia z płatnością przy odbiorze. Przesyłki są wysyłane za pośrednictwem firm spedycyjnych i kurierskich.

W przypadku płatności przelewem, czas wysyłki zamówienia liczy się od momentu  zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym Grzejemy.pl.

Termin dostawy może ulec przesunięciu z powodu okoliczności niezależnych od F. H. U. Grzejemy.pl Agnieszka Świadek, a spowodowanych lub będących skutkiem zaistnienia siły wyższej, w tym w szczególności ale nie wyłącznie skutków pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (wywołującego chorobę COVID,-19), w tym także opóźnień powstałych z tych przyczyn po stronie producentów lub dostawców F. H. U. Grzejemy.pl Agnieszka Świadek, jeżeli miały wpływ na możliwości terminowej realizacji dostawy przez F. H. U. Grzejemy.pl Agnieszka Świadek. W przypadku wystąpienia ww. okoliczności i ich wpływu na możliwość zrealizowania dostawy, sklep internetowy grzejemy.pl poinformuje Klienta o konieczności przesunięcia terminu dostawy niezwłocznie po powzięciu informacji na ten temat. W takim przypadku  odpowiedzialność odszkodowawcza za niewykonane lub nieterminowe wykonanie Umowy przez F. H. U. Grzejemy.pl Agnieszka Świadek jest wyłączona.

Formy płatności

Do wyboru KUPUJĄCEGO pozostaje możliwość zapłaty:

-  przelewem na konto GRZEJEMY.PL w Alior Bank 38 2490 0005 0000 4530 2338 6486

-  za pośrednictwem serwisów płatnościowych „PayU” oraz „Przelewy24.pl”, które umożliwiają bezpieczne wykonanie płatności elektronicznej w jednym z wielu banków, skorzystanie z innych, nowych form płatności elektronicznych;

- płatność „przy odbiorze towaru” ( nie dotyczy produktów firmy Atlantic, Master oraz Ariston ) - gotówką, kurierowi dostarczającemu towar..

Nasza firma dokłada wszelkich starań, żebyście Państwo czuli się bezpieczni, powierzając nam swoje pieniądze.

Sposób i koszt dostawy

Mając na uwadze Państwa wygodę i zadowolenie:

  • zamówienia realizujemy wyłącznie w oparciu o sprawdzone firmy spedycyjne i kurierskie, które gwarantują najkrótszy czas dostawy.
  • zrezygnowaliśmy z przesyłek pocztowych, których czas realizacji jest trudny do przewidzenia a ewentualne reklamacje możliwe są dopiero po 14 dniach od nadania przesyłki.

Zamówienia obejmujące Towary o wartości powyżej 10 000,00 PLN brutto, płatne przelewem bankowym lub z wykorzystaniem serwisów płatnościowych „PayU” oraz „Przelewy24.pl” (z wyłączeniem przesyłek z płatnością przy odbiorze) dostarczane są na koszt GRZEJEMY.PL. Koszt dostarczenia przesyłek o mniejszej wartości oraz przesyłek z płatnością przy odbiorze ponosi KUPUJĄCY. Do cen towarów należy doliczyć koszty dostawy podane w formularzu zamówienia. Koszt dostawy jest uzależniony od wybranej przez Kupującego w zamówieniu formy dostawy.  Koszt przesyłki doliczany jest na końcowym etapie składania zamówienia. Ostateczna wartość koszyka uwzględnia koszt dostawy.

UWAGI:

  1. Każdorazowo proszę przy kurierze sprawdzić stan opakowania przedmiotu a także czy przedmiot nie ma uszkodzeń zewnętrznych. Jeśli wystąpią nawet drobne uszkodzenia opakowania, koniecznie trzeba zaznaczyć to w protokole szkody spisanym przy kurierze ! Kopię protokołu proszę przesłać do naszego sklepu. Uszkodzenia zewnętrzne będą reklamowane tylko na podstawie protokołu szkody !

Bezpieczna dostawa

Naszym celem jest zapewnienie Państwu komfortu i możliwości cieszenia się z dokonanych u nas zakupów.

Jeżeli przesyłka, którą Państwo otrzymacie ma naruszone opakowanie, jest niekompletna lub uszkodzona przez przewoźnika, bezwzględnie należy wypełnić druk reklamacyjny (protokół szkody) który kurier ma obowiązek udostępnić a po wypełnieniu podpisać. Protokół szkody powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze, uwzględniając jego markę i model.

Jeżeli przesyłka ma nienaruszone opakowanie zewnętrzne, ale zachodzi obawa o jej stan techniczny, możesz w obecności kuriera sprawdzić jej zawartość. Wymaga to potwierdzenia dostawy. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt jest uszkodzony, należy również spisać protokół szkody. Kurier ma obowiązek poczekać na jego spisanie. W takiej sytuacji, prosimy o szybki kontakt z naszą firmą - napisz do nas.

Naciskając napisz do nas jest przekierowanie na stronę do formularza kontaktowego:

https://grzejemy.pl/pl/contact 

TREŚĆ ZGODY STANOWIĄCEJ PODSTAWĘ PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ Grzejemy.pl Kierując się treścią art. 4 ust. 11 i art. 7 oraz motywów 32, 33, 42 i 43 RODO, a także wytycznymi Grupy Roboczej Art. 29 zawartymi w Guidelines on Consent under Regulation 2016/679, Grzejemy.pl nadaje następujące brzmienie klauzulom zgody na przetwarzanie danych osobowych: Potwierdzam, że zapoznałem (zapoznałam) się z Polityką Prywatności dostępną na stronie http://grzejemy.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/34, oraz że zostałem poinformowany (zostałam poinformowana), iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani poddawane profilowaniu, ani też nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moje zgody, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Grzejemy.pl z siedzibą w Skawinie (dalej: „GRZEJEMY.pl”) na opisane poniżej operacje przetwarzania moich danych osobowych, dokonywane w celu promowania swojej działalności przez Grzejemy.pl  i utrzymywania przez Grzejemy.pl kontaktu ze mną: 1. zbieranie danych osobowych podanych przeze mnie w przeznaczonym do tego formularzu lub mailowo (adres poczty elektronicznej, imię i nazwisko), 2. wysyłanie mi informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej.. Pobierz treść w PDF

 

Gwarancja i serwis towarów

Produkty przedstawione w sklepie GRZEJEMY.PL posiadają gwarancję producenta lub importera , obowiązującą na terenie Polski. Z produktem dostarczana jest karta gwarancyjna określająca okres oraz warunki gwarancji dla danego produktu. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny realizowany jest przez wskazane przez gwaranta punkty serwisowe.

Oddając lub wysyłając urządzenie do serwisu gwarancyjnego, prosimy dołączyć kopię dowodu zakupu oraz zapewnić bezpieczne opakowanie (najlepiej opakowanie fabryczne).

W wypadku wątpliwości lub problemów z realizacją usług gwarancyjnych, jesteśmy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl