Promocja - kominki Aflamo
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Elektryczny kominek Aflamo Beverly biały 3D - infrared
Elektryczny kominek Aflamo Beverly biały 3D - infrared
4 499,00 zł 4 299,00 zł
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Kominek elektryczny Aflamo Superb 40 LED Classic
Kominek elektryczny Aflamo Superb 40 LED Classic
3 599,00 zł 3 399,00 zł
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Kominek elektryczny Aflamo Superb 33 LED Classic
Kominek elektryczny Aflamo Superb 33 LED Classic
3 099,00 zł 2 899,00 zł
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Elektryczny kominek Aflamo Beverly coffee 3D - infrared
Elektryczny kominek Aflamo Beverly coffee 3D - infrared
3 999,00 zł 3 399,00 zł
dodatkowe 10% rabatu od widocznych cen na kominki AFLAMO Biokominek Aflamo Smart Szary
Biokominek Aflamo Smart Szary
1 249,00 zł 1 049,00 zł
szt.
Producenci
Promocje
Bojler elektryczny CUBE 75 Atlantic - 75 litrów
Bojler elektryczny CUBE 75 Atlantic - 75 litrów
1 017,00 zł 769,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo C15W
Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo C15W
430,00 zł 387,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza - Boneco P500  wydajność 300 g/h
Oczyszczacz powietrza - Boneco P500 wydajność 300 g/h
2 300,00 zł 2 185,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza - Boneco P400  wydajność 230 g/h
Oczyszczacz powietrza - Boneco P400 wydajność 230 g/h
1 900,00 zł 1 805,00 zł
szt.
Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V
Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V
799,00 zł 718,00 zł
szt.
Osuszacz powietrza Rotenso Dorai D20W
Osuszacz powietrza Rotenso Dorai D20W
982,00 zł 885,00 zł
szt.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Bojlery

BOJLERY ELEKTRYCZNE

 

Powszechnie uważa się, że tzw. bojlery, czyli pojemnościowe ogrzewacze wody, to urządzenia bardzo energochłonne. W rzeczywistości wszystko zależy od parametrów technicznych takiego ogrzewacza. Wybierając spośród modeli dostępnych w sklepie Grzejemy.pl, nie muszą się Państwo obawiać wysokich rachunków za prąd. W naszym asortymencie znajdują się bojlery elektryczne renomowanych producentów. Marki Ariston, Atlantic czy Stiebel Eltron – których jesteśmy dystrybutorem – należą do światowych liderów w branży grzewczej i od lat cieszą się zaufaniem wielu klientów.

 

promocje

Promocje

 

Osprzęt dodatkowy

Osprzęt dodatkowy

 


Bojlery to jedne z częściej stosowanych urządzeń do podgrzewania wody w naszych domach czy mieszkaniach. Dzięki nim możliwe jest dostarczenie do lokalu ciepłej wody użytkowej. W sklepie Grzejemy.pl oferujemy Państwu zbiorniki o różnorodnej pojemności, które świetnie sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Aby dobrze oszacować, jak dużego ogrzewacza potrzebujemy, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, należy określić liczbę domowników oraz ilość punktów poboru wody. Warto również wziąć pod uwagę zwyczaje mieszkańców. Z podgrzaniem wody dla jednego punktu poboru bez problemu poradzą sobie bojlery elektryczne o pojemności 5, 10 czy 15 l. Przy większej liczbie użytkowników zastosowanie znajdą modele od 30 do 150 czy 200 l. W sklepie Grzejemy.pl nie zapominamy również o właścicielach hoteli, restauracji czy zakładów przemysłowych. W odpowiedzi na ich potrzeby wprowadziliśmy do oferty bojlery o wielkich gabarytach i pojemności nawet do 3000 l.

Nasza oferta

Bojlery elektryczne cieszą się większą popularnością od swoich gazowych odpowiedników ze względu na łatwość montażu oraz bezpieczeństwo instalacji. Często cechują się również niższymi kosztami eksploatacji. Posiadają one wbudowane grzałki elektryczne, które służą do podgrzewania wody. Wyposażone są też w zewnętrzne warstwy izolacyjne, których głównym zadaniem jest zabezpieczenie podgrzanej wody przed utratą ciepła i nadmiernym stygnięciem. Liczba i rodzaj zamontowanych elementów grzejnych oraz ich moc wpływają na szybkość podgrzewania wody. Pracę grzałek można regulować za pomocą manualnego lub elektronicznego sterownika, tzw. termostatu. To, ile i jakie elementy grzejne znajdują się w konkretnym modelu bojlera elektrycznego, zależy od poziomu jego zaawansowania. W Grzejemy.pl możecie Państwo zakupić bojlery elektryczne wiszące (poziome lub pionowe) oraz stojące. Wszystko zależy od zapotrzebowania i dostępnej przestrzeni, jaką możecie zagospodarować.

Znajdziecie u nas zarówno bojlery elektryczne bezciśnieniowe do zaopatrzenia w wodę jednego punktu poboru, jak i ciśnieniowe. Te drugie charakteryzują się dużą pojemnością i bazują na ciśnieniu wody płynącej w rurach. Takie rozwiązanie pozwala w sposób wydajny i efektywny dostarczać ciepłą wodę do wielu punktów poborowych. Gdy potrzebujemy w nią zaopatrzyć tylko jedno miejsce, warto wybrać – pozwalające na oszczędne gospodarowanie energią – modele bezciśnieniowe.

Za wyborem bojlerów elektrycznych marek Ariston, Atlantic lub Stiebel Eltron dostępnych w sklepie Grzejemy.pl przemawiają nie tylko atrakcyjne ceny, ale również niskie koszty eksploatacji. Możliwość korzystania z drugiej "tańszej" taryfy do uzyskania ciepłej wody, dobra izolacja zapewniająca małą stratę ciepła, anoda magnezowa wpływająca na długą żywotność urządzenia – to tylko niektóre rozwiązania, które sprawiają, że oferowany przez nas sprzęt jest w 100% energooszczędny. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie Państwo bojlera elektrycznego o pojemności 30, 40, 50, 80, 120, 150 czy nawet 1000 l, w Grzejemy.pl znajdziecie produkt o interesujących Was parametrach. Spełniamy wysokie wymagania zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Jeśli mają Państwo jakieś pytania bądź wątpliwości, nasz zespół chętnie udzieli profesjonalnej porady. Zapraszamy!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl