Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

GRZEJEMY.PL

 

Sklep internetowy GRZEJEMY.PL powstał w 2005 roku i jest własnością firmy ADAGRE SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Krakowie. Obecna, nowa wersja sklepu, stworzona została z myślą o udostępnieniu naszym Klientom jeszcze wygodniejszej i atrakcyjniejszej platformy dostępu do szerokiej gamy urządzeń do ogrzewania i klimatyzacji.
Wybór oferowanych produktów jest efektem wielu lat doświadczeń w zakresie projektowania, doboru, sprzedaży i montażu elektrycznych systemów grzewczych oraz systemów klimatyzacyjnych. Przez te lata przekonaliśmy się, które z oferowanych na rynku urządzeń warto kupić, a które z czasem okazują się mało trafioną inwestycją. Droższe urządzenie grzewcze lub klimatyzacyjne to w konsekwencji wysoka jakość, większy komfort i mniejsze koszty eksploatacji. Z perspektywy czasu okazuje się więc, że wydatek jest mniejszy a radość większa!  
Urządzenia oferowane w naszym sklepie pochodzą od sprawdzonych dostawców, posiadają stosowne certyfikaty, są fabrycznie nowe i objęte gwarancjami producentów lub ich przedstawicieli w Polsce. Funkcjonujące, ogólnopolskie serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne zapewniają możliwość napraw urządzeń w okresie wielu lat od zakupu.
Oferujemy produkty renomowanych marek, wśród których należy wymienić takie jak: INPROEL, AEG, STIEBEL ELTRON, ATLANTIC, THERMOVAL, SYSTEMAIR, LG, DIMPLEX, MASTER, THERMOSCREENS, ARISTON, DELTA DORE, BONECO, CHIGO, CLASSICFLAME, ELTERM, ENIX, ES, FERONO, FRICO, GLOBMETALTRADE, GREE, KERONA, PANASONIC, XARAM ENERGY. Oferta produktów będzie stopniowo powiększana celem dostosowania jej do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 


 

ADAGRE SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 

ADAGRE SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Krakowie wywodzi się z firmy Przedsiębiorstwo Usługowe i Handlowe INPROEL Wojciech Kuźniarz, które prowadzi działalność od 1990 roku. W coraz szerzej rozumianej problematyce ogrzewania elektrycznego i klimatyzacji specjalizujemy się od 1995 roku. Jesteśmy między innymi autoryzowanym dystrybutorem  urządzeń marek: INPROEL, AEG, STIEBEL ELTRON, ATLANTIC, DELTA DORE. Kilkanaście lat doświadczeń w sprzedaży i wykonawstwie systemów ogrzewania elektrycznego, to zasób wiedzy którym chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Dzięki ich zaufaniu i dobrej opinii o naszej pracy udaje nam utrzymywać znaczącą pozycję na rynku. Dowodami naszych sukcesów są wyróżnienia dla firmy INPROEL:

 • Za niezmienną od 2005 roku pozycję lidera w sprzedaży pieców akumulacyjnych marki AEG w Polsce
 • Za największą skuteczność w sprzedaży pieców akumulacyjnych marki STIEBEL ELTRON w Polsce od 2010 roku.
 • zobacz REKOMENDACJE

 

Jako firma, dużą wagę przywiązujemy do fachowości, rzetelności i solidności w działaniu. Od dziewięciu lat udaje nam się uzyskiwać zaszczytne certyfikaty SOLIDNA FIRMA. W lutym 2014 roku zostaliśmy uhonorowani Złotym Certyfikatem SOLIDNA FIRMA 2013. Jesteśmy jedyną firmą w branży, która może poszczycić się takim tytułem. Nasza solidność, to dla Państwa gwarancja bezpieczeństwa zakupów i powierzonych nam pieniędzy.

Jesteśmy również uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA, prowadzonego przez Krajowy Rejestr Długów.

Oprócz sprzedaży urządzeń do ogrzewania i klimatyzacji, przedmiotem naszej działalności są usługi:

 • Wykonawstwo, podłączenie i uruchomienie kompletnych instalacji ogrzewania elektrycznego
 • Kompleksowe wykonawstwo instalacji elektrycznych, montaż i wymiana przewodów elektrycznych wraz z osprzętem
 • Remonty, modernizacje i przeróbki istniejących instalacji elektrycznych
 • Montaż rozdzielnic i liczników oraz przenoszenie liczników z mieszkań na klatki schodowe
 • Instalacje internetowe, telefoniczne i domofonowe
 • Montaż płyt grzewczych, bojlerów i przepływowych ogrzewaczy wody z potwierdzeniem w kartach gwarancyjnych
 • Pomiary elektryczne
 • Porady co do wielkości przydziałów mocy oraz przygotowanie dokumentacji dla Zakładu Energetycznego
 • Wykonawstwo, podłączenie i uruchomienie kompletnych instalacji klimatyzacyjnych

 

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, dostarczamy i montujemy urządzenia grzewcze na terenie całego kraju, oraz - na zamontowane przez nas dynamiczne piece akumulacyjne - udzielamy gwarancji nawet na 5 lat. Takie usługi wymagają indywidualnego uzgodnienia warunków.

W związku z prowadzoną działalnością, firma posiada ubezpieczenie OC.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl