Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowoczesne naścienne kominki elektryczne – nowe, opłacalne źródło ciepła w domu
Nowoczesne naścienne kominki elektryczne – nowe, opłacalne źródło ciepła w domu - grzejemy

Kominki elektryczne mają szereg zalet. Przede wszystkim znakomicie się prezentują i tworzą w pomieszczeniu wspaniałą atmosferę. Jednocześnie należy zaznaczyć, że nie wymagają one instalacji kominowej. Oznacza to więc, że możemy je umieścić w dowolnym miejscu, którego powierzchnia na to pozwala i które ma dostęp do zasilania elektrycznego. Można powiedzieć, że tego typu urządzenia nie tylko z powodzeniem rywalizują z klasycznymi paleniskami, ale także na pewnych polach mają nad nimi zdecydowaną przewagę. Bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w mieszkaniach.

Dużą popularnością cieszą się naścienne kominki elektryczne, które możemy zamontować właściwie w każdym pomieszczeniu. Nie zajmują one dużo przestrzeni, a zarazem posiadają wszystkie atuty modeli umieszczanych na podłodze. Sprawdzone, wysokiej jakości kominki mocowane do ścian, znajdą Państwo w sklepie grzejemy.pl.

Dlaczego warto zdecydować się na naścienny kominek elektryczny?

W omawianych w niniejszym artykule urządzeniach nie ma tradycyjnego paleniska, zastępują go natomiast np. grzałki elektryczne. Dzięki temu rozwiązaniu nie potrzebujemy przechowywać nigdzie materiałów opałowych, gdy są one po prostu zbyteczne, nie musimy się ponadto martwić o utylizację sadzy oraz popiołu. Poza tym tego typu kominki elektryczne nie wytwarzają dymu (nie ma też wymogu, aby w pomieszczeniu znajdował się specjalny otwór wentylacyjny). Co ważne, do uzyskania efektu płomienia potrzeba jedynie od 120 do 300 W. W celu ogrzania pomieszczenia taki kominek zużywa natomiast 2 kW. W takiej sytuacji za jedną godzinę pracy kominka możemy zapłacić tylko złotówkę.

Model ETELA LED – uniwersalność i solidność

Sklep Grzejemy oferuje Państwu wiele różnych kominków ściennych. Jednym z nich jest produkt polskiej marki Aflamo o nazwie ETELA LED. Jeśli chodzi o design, charakteryzuje się on pewną uniwersalnością, dzięki czemu sprawdzi się znakomicie zarówno w pomieszczeniach zaaranżowanych nowocześnie, jak i klasycznie. Co ważne, mamy do wyboru niski oraz wysoki tryb grzania (czyli kolejno 750 albo 1550 W). W kominku ETELA LED zastosowano technologię LED, która bardzo wiernie oddaje efekt płomienia.

DIMPLEX - GALVESTON LED – estetyka, rozmach, funkcjonalność

Polecamy także model DIMPLEX - GALVESTON LED - 1,2 kW. Ma on charakter panoramiczny i należy do najdłuższych produktów tego rodzaju, które możemy zakupić, mierzy bowiem aż 188 centymetrów. Oznacza to, że zapewni nam w pokoju niesamowite wrażenia estetyczne, których gwarancję stanowi efekt palących się polan Optiflame. Wygodną obsługę kominka umożliwia nam pilot do zdalnego sterowania. Urządzenie posiada przełącznik mocy grzewczej oraz termowentylator.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl