Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Klimatyzacja w mieszkaniu czyli komfort w upalne dni
Klimatyzacja w mieszkaniu czyli komfort w upalne dni - grzejemy

Podczas upalnych dni klimatyzator gwarantuje nam, że powietrze w naszym mieszkaniu będzie odpowiednio schłodzone. Dzięki temu zarówno polepszy się nasze samopoczucie, jak i wzrośnie nasza efektywność i będziemy mieć więcej energii. Poza tym należy podkreślić fakt, że nowoczesne urządzenia tego rodzaju wykorzystujemy nie tylko podczas upałów, ale również wtedy, kiedy jest chłodniej – większość z nich posiada bowiem także funkcję grzewczą. W sklepie Grzejemy.pl znajdą Państwo wiele sprawdzonych, wysokiej jakości klimatyzatorów uznanych marek, takich jak LG, Chigo, Midea, Gree oraz Dimplex.

Jakie są rodzaje klimatyzatorów?

Omawiane tutaj urządzenia dzielimy na kilka rodzajów - przenośne, Split oraz Multi Split – które różnią się przeznaczeniem oraz zastosowaniem. Jeśli chodzi o te pierwsze, umieszczamy je w niedużych pomieszczeniach. Mają one najmniej skomplikowaną budowę spośród wszystkich rodzajów klimatyzatorów.

Modele o bardziej złożonej konstrukcji, czyli Split, są przeznaczone głownie do lokali mieszkalnych, składają się z parownika oraz skraplacza znajdujących się w oddzielnych obudowach. Jedna wewnątrz, a druga na zewnątrz pomieszczenia.

Do obiektów o dużych rozmiarach – biurowych, produkcyjnych czy handlowych – przeznaczone są natomiast klimatyzatory Multi Split. Istnieją również systemy zwane Multi Split Inwerter, które opierają się na technologii inwerterowej. Do jej atutów należy fakt, że pozwala zaoszczędzić energię, ponieważ automatycznie i płynnie steruje całym układem chłodzącym, dostarczając do pomieszczeń dokładnie tyle chłodnego powietrza, ile jest potrzebne.

Dimplex PC35 AMB

Polecamy Państwu klimatyzator przenośny Dimplex PC35 AMB o mocy 3,5 kW. Świetnie sprawdzi się on nie tylko w pomieszczeniach w naszych mieszkaniach i domach, ale również w biurach, restauracjach, sklepach, hotelach czy innych budynkach użyteczności publicznej. Wyposażony został w układy sterujące o wysokim stopniu zaawansowania. Nie musimy się jednak obawiać, że jego regulowanie będzie nam sprawiać trudność, gdyż jest łatwy w obsłudze.

W modelu tym zastosowano wydajny czynnik chłodniczy R410a. Urządzenie nie tylko chłodzi powietrze, ale też pozwala utrzymać odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniu. Posiada liczne funkcje dodatkowe: ogrzewanie, osuszane oraz wentylowanie. Warto też dodać, że klimatyzator firmy Dimplex również filtruje powietrze, które przedostaje się do środka obiektu. W zestawie znajduje się pilot z wyświetlaczem LCD oraz z funkcja programowania.

LG Smart Inwerter - Prestige Inverter - H09AP

Bardzo funkcjonalnym klimatyzatorem typu Split Inwerter jest zestaw - LG Prestige Smart Inverter - H09AP , o mocy chłodzenia 2,5 kW. Do jego zalet należy fakt, że bardzo cicho pracuje. Nie pobiera on również dużo prądu, zastosowano w nim bowiem Aktywną Kontrolę Zużycia Energii. Warto również podkreślić, że użyto tu bardzo wydajne filtry powietrza oraz funkcję jonizacji powietrza.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl