Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Komfort użytkowania przepływowych podgrzewaczy wody
Komfort użytkowania przepływowych podgrzewaczy wody - grzejemy

Przepływowe podgrzewacze wody to urządzenia, które pobierają prąd tylko wtedy, gdy korzystamy z ciepłej wody. Zasada ich działania jest bardzo prosta – gdy otwieramy ciepłą wodę w kranie, włącza się grzałka elektryczna w urzadzeniu. Wysokiej jakości przepływowe ogrzewacze wody znajdują się w ofercie sklepu Grzejemy.pl. Zakupią w nim Państwo również dodatkowy osprzęt (odpowiednią armaturę i zespół przyłączeniowy).

Zalety i rodzaje przepływowych podgrzewaczy wody

Istnieją dwa rodzaje podgrzewaczy: jednofazowe oraz trzyfazowe. Jednofazowe dostarczają wodę do jednego punktu poboru. Z kolei trzyfazowe mogą być podłączone od jednego do nawet kilku punktów. Ponadto podgrzewacze trzyfazowe występują w dwóch wersjach: mechanicznej oraz elektrycznej. Wersja mechaniczna charakteryzuje się dość prostą budową i zasadą działania. Z kolei elektryczna działa zdecydowanie precyzyjniej, ale jej budowa jest bardziej złożona, niższe są również rachunki za prąd.

Największą zaletą przepływowych podgrzewaczy jest fakt, że możemy go zainstalować w miejscu, w którym korzysta się z wody użytkowej. Poza tym do atutów urządzenia należy to, że ma nieduże rozmiary. Możemy również rozróżnić dwa sposoby montażu tych urządzeń, pod i nad punktem poboru.

Dlaczego warto zdecydować się na STIEBEL ELTRON - DHM 3 - 3,5 kW?

Na uwagę zasługuje ciśnieniowy, jednofazowy ogrzewacz przepływowy STIEBEL ELTRON - DHM 3 - 3,5 kW. Umieszczamy go pod samym punktem poboru – dzięki temu urządzenie ogranicza straty ciepła, a woda zostaje ogrzana bardzo szybko. Standardowo model ten montuje się jedynie pod umywalką. Posiada on elektryczny przewód przyłączeniowy. Zastosowano w nim ściankę tylną, która pozwala na bezpośrednie przytwierdzenie go do ściany. Poza tym urządzenie wyposażono w króćce podłączenia wody wykonane z metalu, które zwiększają jego wytrzymałość mechaniczną. Zaletę podgrzewacza stanowi również bardzo wydajny system odkrytej grzałki, który świetnie sprawdza się w przypadku, gdy woda jest zawapniona. Za kontrolę strumienia wody w podgrzewaczu odpowiada ekonomiczny regulator.

Charakterystyka modelu STIEBEL ELTRON - PHB 13 kW

Znakomitym wyborem będzie także podgrzewacz przepływowy na prąd STIEBEL ELTRON - PHB 13 kW. Dostarcza on wodę do jednego albo kilku miejsc poboru wody. Podłączamy go do pryszniców, umywalek, wanien, zlewozmywaków kuchennych. Model gwarantuje temperatury wylotowe na relatywnie stałym poziomie. Sprawdza się on zarówno w mieszkaniach i domach, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Urządzenie bazuje na systemie grzejnym, w którym grzałka jest odkryta. Zapewnia to ochronę przed powstawaniem kamienia i jest niezawodne w sytuacji, gdy woda zawiera dużą ilość wapnia. Model posiada dwa poziomy mocy – wybieramy je ręcznie, dostosowując pracę podgrzewacza do aktualnej pory roku.span>

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl