Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Piec akumulacyjny, czyli eko rozwiązanie dla naszego środowiska
Piec akumulacyjny, czyli eko rozwiązanie dla naszego środowiska - grzejemy

Wszystkim osobom, które pragną ogrzewać swój dom przy użyciu prądu, poleca się piece akumulacyjne. Do zalet takich urządzeń należy energooszczędność oraz ekologiczny charakter. Piece akumulacyjne ładują się wówczas, gdy obowiązuje druga – czyli tańsza – taryfa elektryczna. Ciepło emitują natomiast przez pozostałą część doby. Dzięki tej metodzie koszty za zużycie energii zmniejszają się nawet o 40%.

Piece akumulacyjne dzielimy na dynamiczne i statyczne. Te pierwsze przeznaczone są dla właścicieli mieszkań poszukujących rozwiązania komfortowego, za które nie będą musieli ponosić wysokich opłat. W piecach dynamicznych możemy ustawić dokładną temperaturę ciepła, które będą oddawać. Poza tym charakteryzują się one dużą pojemnością. Akumulacyjne piece statyczne są stosunkowo tanie, nie możemy ich jednak zaprogramować na określoną temperaturę. W sklepie grzejemy.pl znajdą Państwo znakomite modele zarówno pieców dynamicznych, jak i statycznych.

INPROEL standardowy ACTIVE 20 – jakość i estetyka

Uznanym i sprawdzonym producentem dynamicznych pieców akumulacyjnych jest firma INPROEL. Proponujemy Państwu zakup niezawodnego modelu INPROEL standardowy ACTIVE 20. Jedną z jego zalet można dostrzec od razu – w oczy rzuca nam się przede wszystkim unikatowa, wysublimowana konstrukcja urządzenia. Jednocześnie warto podkreślić fakt, iż ma ono charakter kompaktowy. Jeśli chodzi o budowę pieca, należy zaznaczyć, że zastosowano w nim wysokojakościowe grzałki rurkowe, które wykonało przedsiębiorstwo Backer OBR. Co ważne, system wydmuchu powietrza modelu INPROEL standardowy ACTIVE 20 jest niskoszumowy, a jego wentylatory promieniowe cechują się doskonałym wykonaniem.

W kolekcji firmy znajdą Państwo także modele takich cenionych marek, jak AEG, Dimplex, Delta Dore, Stiebel Eltron czy Thermoval.

Prostota i oszczędność, czyli statyczny piec STIEBEL ELTRON mechaniczny ETC 340 M

Jeżeli zależy nam na rozwiązaniu sprawdzonym, ale niedrogim, zdecydujmy się na model statycznego pieca akumulacyjnego STIEBEL ELTRON mechaniczny ETC 340 M. Piec ten, dzięki swojej uniwersalnej pod względem estetycznym obudowie, z łatwością sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach. Bez problemu znajdziemy dla niego miejsce nawet w niedużych wnętrzach, gdyż owo urządzenie jest głębokie jednie na 17 centymetrów. Co ważne, w modelu tym istnieje możliwość zablokowania pokręteł przed ich niekontrolowanym użyciem, czyli np. przed dziećmi. Nie musimy się także obawiać występowania strat ciepła, gdyż w urządzeniu zastosowano wysokiej jakości materiały termoizolacyjne.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl