Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Bojlery

BOJLERY ELEKTRYCZNE

 

Zazwyczaj myśli się, że tzw. Bojlery czyli pojemnościowe ogrzewacze wody to urządzenia bardzo energochłonne. W rzeczywistości wszystko zależy od parametrów technicznych takiego ogrzewacza. Wybierając spośród modeli dostępnych w sklepie Grzejemy.pl, nie muszą się Państwo obawiać wysokich rachunków za prąd. W naszym asortymencie znajdują się bojlery elektryczne wiszace pionowe i poziome, jak i stojące renomowanych producentów. Marki Ariston, Atlantic czy Stiebel Eltron – których jesteśmy dystrybutorem – należą do światowych liderów w branży grzewczej i od lat cieszą się zaufaniem wielu Klientów.

 

promocje

Promocje

 

Osprzęt dodatkowy

Osprzęt dodatkowy

 

Bojlery to najczęściej stosowane urządzenia do podgrzewania wody w naszych domach czy mieszkaniach. Dzięki nim możliwe jest dostarczenie do mieszkania ciepłej wody użytkowej. W sklepie Grzejemy.pl oferujemy Państwu zbiorniki o różnorodnej pojemności, które świetnie sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Aby dobrze oszacować, jak dużego ogrzewacza potrzebujemy, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze należy określić liczbę domowników oraz ilość punktów poboru wody. Warto również wziąć pod uwagę zwyczaje mieszkańców. Z podgrzaniem wody dla jednego punktu poboru bez problemu poradzą sobie bojlery elektryczne o pojemności 5, 10 czy 15 l. Przy większej liczbie użytkowników zastosowanie znajdą modele od 30 do 100, czy 200 l. W sklepie Grzejemy.pl nie zapominamy również o właścicielach hoteli, restauracji, czy zakładów przemysłowych. W odpowiedzi na ich potrzeby wprowadziliśmy do oferty bojlery o wielkich gabarytach i pojemności nawet do 3000 l.

Nasza oferta

Bojlery elektryczne cieszą się większą popularnością od gazowych odpowiedników ze względu na łatwość montażu oraz w zapewnieniu bezpieczeństwa instalacji, a często również mogą mieć niższe koszty w eksploatacji. Posiadają one wbudowane grzałki elektryczne, które służą do podgrzewania wody. Wyposażone są również w zewnętrzne warstwy izolacyjne, których głównym zadaniem jest zabezpieczenie podgrzanej wody przed utratą ciepła i nadmiernym stygnięciem. Ilość i rodzaj zamontowanych elementów grzejnych oraz ich moc wpływa na szybkość podgrzewania wody. Pracę grzałek można regulować za pomocą manualnego lub elektronicznego sterownika tzw. termostatu. To ile i jakie elementy grzejne znajduje się w konkretnym modelu bojlera elektrycznego zależy od jego zaawansowania.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo zarówno bojlery elektryczne bezciśnieniowe do zaopatrzenia w wode jednego punktu poboru, jak i ciśnieniowe. Podgrzewacze ciśnieniowe charakteryzują się dużą pojemnością i bazują na ciśnieniu wody płynącej w rurach. Takie rozwiązanie pozwala w sposób wydajny i efektywny dostarczać ciepłą wodę do wielu punktów poborowych. Gdy potrzebujemy w nią zaopatrzyć tylko jedno miejsce, warto wybrać – pozwalające na oszczędne gospodarowanie energią – modele bezciśnieniowe.

Za wyborem bojlerów elektrycznych marek Ariston, Atlantic lub Stiebel Eltron dostępnych w sklepie Grzejemy.pl przemawiają nie tylko atrakcyjne ceny, ale również niskie koszty eksploatacji. Możliwość korzystania z drugiej "tańszej" taryfy do uzyskania ciepłej wody, dobra izolacja zapewniająca małą strata ciepła , anoda magnezowa zapewniająca długą żywotność urządzenia – to tylko niektóre rozwiązania, które sprawiają, że oferowany przez nas sprzęt jest w 100% energooszczędny. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie Państwo bojlera elektrycznego o pojemności 40, 80 czy 1000 l w Grzejemy.pl znajdziecie Państwo produkt o interesujących Was parametrach. Spełniamy wysokie wymagania zarówno Klientów indywidualnych, jak i firm. Jeśli mają Państwo jakieś pytania bądź wątpliwości, nasz zespół chętnie udzieli profesjonalnej porady. Zapraszamy!

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl