Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zdalne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją
Zdalne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją - grzejemy

Dzięki nowym technologiom użytkowane na co dzień instalacje (klimatyzacyjna i grzewcza) te nie tylko gwarantują nam odpowiednią temperaturę powietrza, ale także zapewniają dodatkowe możliwości zwiększające komfort użytkowania. Do atutów najnowszych modeli urządzeń grzewczych i klimatyzatorów należy fakt, że nie musimy ustalać ich parametrów ręcznie, gdyż możemy obsługiwać je zdalnie. Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko niezwykła wygoda, ale również oszczędność czasu – nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, aby z różnych części pomieszczenia czy mieszkania kontrolować poziom temperatury, która w nich panuje.

Producenci co raz częściej stosują dwie metody zdalnej obsługi ogrzewania czy klimatyzacji: podstawowa przy użyciu systemowego pilota, oraz dodatkowa, za pomocą tabletu bądź smartfona, na których instalujemy specjalne oprogramowanie. Urządzenia grzewcze i klimatyzatory sterowane zdalnie znajdą Państwo w kolekcji firmy grzejemy.pl

Elektryczny grzejnik drabinkowy ATLANTIC SENSIUM BLACK – komfort i funkcjonalność

Grzejnik drabinkowy ATLANTIC SENSIUM BLACK to znakomite źródło ciepła, które charakteryzuje się wyjątkowymi walorami estetycznymi oraz wysoką funkcjonalnością. Posiadając owo urządzenie, będziemy mogli zapomnieć o konieczności manualnego dostosowywania temperatury w zależności od zmiany pogody. Dzięki systemowi COZYTOUCH wszelkie parametry ustawimy zgodnie z naszymi oczekiwaniami za pomocą tabletu albo smartfona, czyli niezależnie od tego, gdzie będziemy przebywać w naszym domu. Co więcej, kaloryfer posiada wbudowany kalendarz, pozwalający precyzyjnie ustawić funkcjonowanie urządzenia na dłuższy czas. Spośród jego walorów warto też wymienić tryb ABSENCE, który umożliwia utrzymanie stałej temperatury na poziomie od 7 do 10 stopni Celsjusza podczas nieobecności mieszkańców. Model grzejnika ATLANTIC SENSIUM BLACK wyposażony został również w inne przydatne opcje, takie jak blokada przed dziećmi czy automatycznie uruchamiany bezpiecznik termiczny. Kaloryfer ten świetnie sprawdza się w łazienkach, gdyż możemy na nim wieszać ręczniki i inne tkaniny.

Klimatyzator pokojowy ścienny LG  Artcool Mirror

To jeden klimatyzatorów o najbardziej rozbudowanym inteligentnym systemem zdalnego sterowania. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi urządzeniem tym możemy sterować dosłownie z każdego miejsca na ziemi, za pomocą tabletu lub smartphona z zainstalowaną aplikacją LG ThinQ. Aplikacja ta poza sterowaniem pozwala nam również zaprogramować pracę jednostki w układzie tygodniowym i monitorować zużycie energii.

Dodatkowo LG Artcool Mirror posiada funkcję Inteligentnej diagnostyki, która pozwala na sprawdzenie  ustawień, instalacji czy występujących problemów, co wszystko wpływa na wydajniejszą i długoterminową pracę naszego klimatyzatora.

W sklepie grzejemy.pl znajdują się także inne wysokiej jakości urządzenia, którymi możemy sterować zdalnie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl