Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Elektryczna dmuchawa łazienkowa STIEBEL ELTRON - CK 20 Premium - 2,0 kW

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 646,00 zł 646.00
Cena w innych sklepach: 861,00 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Stiebel Eltron
Kod produktu: 2502

Opis

Ogrzewacze szybkonagrzewające Stiebel Eltron, z serii CK 

Zastosowanie: przeznaczone do ogrzewania w krótkim czasie jako przejściowe lub docelowe, pomieszczeń w gospodarstwach domowym lub biurach. Ogrzane powietrze jest wydmuchiwane przez otwór wylotu powietrza z przodu urządzenia. Nowoczesne wzornictwo, doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu.

 

Wyposażenie oraz komfort: sterowany elektronicznie ogrzewacz Premium, wyposażony w regulator tygodniowy z wyświetlaczem LCD. Na panelu obsługowym istnieje możliwość nastawy temperatury pokojowej w zakresie + 5°C do + 30°C z dokładnością co 0,5°C. Regulator posiada dwa wstępnie zaprogramowane tryby pracy i jeden tryb do programowania indywidualnego. Funkcja „Start adaptacyjny” jako funkcja uczenia się w trybie programowania czasowego do zapewnienia temperatury komfortu. Oddzielnie programowalne tryby pracy: komfortowej, obniżenie nocne. W trybie pracy „komfort” również 120 – minutowy programator czasowy, z nastawą w zakresie 10-120 minut krótkiej pracy. Aby uniknąć niepotrzebnego zużycia energii podczas wietrzenia, przy otwartym oknie urządzenie przełącza się automatycznie na godzinę na tryb ochrony przed mrozem. W tym czasie ogrzewacz utrzymuje temperaturę pomieszczenia na poziomie + 7°C. Dodatkowy tryb tzw. pracy cichej z poziomem grzania 1kW i obniżoną prędkością pracy wentylatora. Lakierowana, wysokiej jakości konstrukcja z aluminiową przednią obudową. Duży panel obsługowy z czytelnym wyświetlaczem LCD. Blokada panelu obsługi przed niezamierzoną ingerencją w ustawienia.

 

Instalacja/serwis: Łatwy i stabilny montaż, uchwyt ścienny dostarczany z ogrzewaczem do zamocowania na ścianie z możliwością regulacji, ogrzewacz wystarczy tylko zawiesić na uchwycie.

Bezpieczeństwo : VDE / CE, ochrona przeciwzakłóceniowa, rodzaj ochrony IP 24, klasa ochrony I, zintegrowany czujnik temperatury bezpieczeństwa.


Atutami dmuchawy łazienkowej CK 20 Premium są:

  • elektroniczny regulator z wyświetlaczem LCD
  • panel sterowania z możliwością wyboru trybu pracy z programatorem tygodniowym, funkcją wykrywania otwartego okna, adaptacyjnym
  • 120 – minutowy programator czasowy
  • wysokiej jakości konstrukcja z aluminiową przednią obudową
  • tryb cichy z poziomem grzania 1 kW i obniżoną prędkością pracy wentylatora
  • elektryczny przewód przyłączeniowy dł. ok. 1 m z wtyczką.

 Elektryczna suszarka drabinkowa - CK 20 Premium - DANE TECHNICZNE:  

  MOC:   2,0 kW
  PODŁĄCZENIE ELEKTRYCZNE:   1/N/PE - 230 V
  PRĄD ZNAMIONOWY:   8,7 A
  ZAKRES TEMPERATUR:   5°C - 30°C
  GŁOŚNOŚĆ:   49 dB
  WAGA:   2,5 kg
  GWARANCJA:   2 lata
  WYMIARY [wys x dł x gł] [mm]:     469 x 345 x 126

 
INSTRUKCJA OBSŁUGI: KLIKNIJ

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl