Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Elektryczna dmuchawa łazienkowa STIEBEL ELTRON - CK 20 Trend LCD - 2,0 kW

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 406,00 zł 406.00
Cena w innych sklepach: 541,20 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Ogrzewacze szybkonagrzewające CK Trend LCD

Przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń w krótkim czasie jako przejściowe lub docelowe w gospodarstwach domowym lub biurach. Ogrzane powietrze jest wydmuchiwane przez otwór wylotu powietrza z przodu urządzenia. Nowoczesne wzornictwo, doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu.

 

Wyposażenie oraz komfort: sterowany elektronicznie ogrzewacz, wyposażony w regulator tygodniowy z wyświetlaczem LCD. Na panelu obsługowym istnieje możliwość nastawy temperatury pokojowej w zakresie + 5°C do + 30°C z dokładnością co 0,5°C. Regulator tygodniowy posiada dwa wstępnie zaprogramowane tryby pracy i jeden tryb do programowania indywidualnego. Funkcja „Start adaptacyjny” jako funkcja uczenia się w trybie programowania czasowego do zapewnienia temperatury komfortu. Oddzielnie programowalne tryby pracy: komfortowej, obniżenie nocne. Funkcja wykrywania otwartego okna. Aby uniknąć niepotrzebnego zużycia energii podczas wietrzenia, przy otwartym oknie urządzenie przełącza się automatycznie na godzinę na tryb ochrony przed mrozem. Ogrzewacz przy funkcji otwartego okna utrzymuje temperaturę pomieszczenia na poziomie 7°C. Wysokiej jakości grzałka ceramiczna. Solidna i wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego. Duży panel obsługowy z czytelnym wyświetlaczem LCD. Blokada panelu obsługi przed niezamierzoną ingerencją w ustawienia.

 

Instalacja/serwis: łatwy i stabilny montaż, uchwyt ścienny dostarczany z ogrzewaczem do zamocowania na ścianie z możliwością regulacji, ogrzewacz wystarczy tylko zawiesić na uchwycie. W dostawie również elektryczny przewód przyłączeniowy dł. ok. 1,5 m z wtyczką. Na tylnej ścianie ogrzewacza prowadnica przewodu przyłączeniowego, oraz filtr przeciwpyłowy.

Bezpieczeństwo : VDE / CE, ogrzewacz posiada ogranicznik temperatury bezpieczeństwa, który wyłącza ogrzewacz w razie przegrzania. Dodatkowym zabezpieczeniem przed przegrzaniem w urządzeniu jest jednorazowy bezpiecznik topikowy, który w przypadku silnego przegrzania wyłącza ogrzewacz. Ochrona przeciwzakłóceniowa, rodzaj ochrony IP 24, klasa ochrony II.


Atutami dmuchawy łazienkowej CK Trend są:

  • elektroniczny regulator z wyświetlaczem LCD
  • panel sterowania z możliwością wyboru trybu pracy z programatorem tygodniowym, funkcją wykrywania otwartego okna, adaptacyjnym
  • grzałka ceramiczna
  • solidna i wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego
  • prowadnica przewodu przyłączeniowego, filtr przeciwpyłowy

Elektryczna suszarka drabinkowa - CK 20 Trend LCD - DANE TECHNICZNE:  

  MOC:   2,0 kW
  PODŁĄCZENIE ELEKTRYCZNE:   1/N/PE - 230 V
  PRĄD ZNAMIONOWY:   8,7 A
  ZAKRES TEMPERATUR:   5°C - 30°C
  GŁOŚNOŚĆ:   49 dB
  WAGA:   2,5 kg
  GWARANCJA:   2 lata
  WYMIARY [wys x dł x gł] [mm]:     400 x 279 x 131

 
INSTRUKCJA OBSŁUGI: KLIKNIJ

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl